REKLAMA
REKLAMA

Made in CZ/SK

Omorfia

Tajemné řecké slovo znamená krásná, omamná, tajemná… Přesně pro takové ženy zbrusu nová česká kosmetická značka vznikla. Je plná stoprocentně přírodních ingrediencí, má aromaterapeutické účinky a jejich autorky do nich uložily afirmace, protože věří v sílu pozitivního  myšlení.

o

Odličovací a čistící balzám Zen Purity, Omorfia, 670 Kč

 

PravaJá

Svoje produkty netestují na zvířatech, ale na  ženách, ve kterých chtějí probudit zdravou energii a přirozenou krásu. Kolekce kosmetické péče PravaJá obsahuje obličejové a tělové oleje  s čistícími, pěstícími a zklidňujícími účinky.

c

Obličejový olej heřmánek / levandule, PraváJá, 780 Kč

 

Cocoes

Značka veganské tělové a vlasové péče vznikla jako pocta kokosovému oleji a bohatství, které do něj příroda ukryla. Při vývoji produktů se nechala inspirovat asijskými rituály a nabízí ucelenou péči, díky které budou dokonale hebká pokožka a zdravé vlasy na dosah ruky. Produkty obsahují panenský kokosový olej doplněný o další ingredience, jako jsou panthenol, ricinový olej nebo rýžový extrakt.

s

Kokosový krém na ruce Soft Touch, Cocoes, 270 Kč

 

 

Onest

Jsou přesvědčeni, že jde vytvořit produkt bez zbytečných slov a ovací. Proto našli ty nejúčinnější tuzemské ingredience a vytvořili kolekci přípravků pro čištění a hydrataci pleti. K mání jsou také úžasné balzámy na rty a vyrovnávací maska.

f

Pleťové sérum Hyaluronic Face Serum, Onest, 890 Kč

 

A.lab

Módní návrhář Miro Sabo vytvořil sofistikovanou značku, jež vás nadchne svými multifunkčními omamně vonícími balzámy a interiérovými parfémy.

a

Myrrh Air, A.Lab, 1090 Kč, balzám na tělo a obličej Myrrh Potion, A.Lab, 2100 Kč

 

Ecce vita

Česká společnost Ecce Vita je lídrem v oblasti potravinových doplňků té nejvyšší kvality. Využívá znalostí ájurvédské a čínské medicíny a kromě doplňků vytváří i delikátní mýdla, oleje i zubní pasty.

d

Mýdlo Coco Love, Ecce Vita, 145 Kč

 

Malinna

Malinna se zaměřuje na detoxikaci a vytvoření zásaditého prostředí v těle. Její produkty využívají blahodárné účinky olejů, solí a bylin a nabíjí buňky antioxidanty.

s

Foot Cream Oregano, Malinna, 1499 Kč

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA