5 FESTIVALOVÝCH NUTNOSTÍ

Festivaly každoročně představují jednu z mála příležitostí, kdy jde líbivá krása každodenního líčení úplně stranou a účes se stane terčem nejrůznějších vlasových experimentů a úprav. Normálnost všedního života zkrátka musí čekat na svůj návrat až do doby, kdy sezonu ukončí poslední festival. Při nedostatkutekoucí vody, žádných zrcadel a vidina koupele nebo alespoň umytí vlasů mizivá. Drsná realita, ve které zdá se vypadat dobře je skoro nemožné…. Stálice festivalové beauty výbavy jako je suchý šampon, dětské vlhčené ubrousky, desinfekční gel vás v ohledu potřebného hygienického minima nezklamou. Díky nim budete i po několika dnech stále vypadat jako člověk . Festival je ale především zábavě! Vybraii jsme pět bláznivých beauty produktů, do kterých se jednoduše zblázníte!

ZÁŘIVÝ UV EFEKT
Laky na nehty v zářivých barvách jsou hodně trendy. Ale jenom ve dne. Když se setmí a nad stage se rozsvítí party UV lampy, každý na sobě bude chtít mít něco bílého. Nic ale ve tmě nevynikne tak dokonalej ako nehty natřené lakem Chanel s UV efektem. 

Snimek_obrazovky_2014-06-18_v_9.49.10

CRAZY ŘASY
Tuto sezonu hned několik kosmetických značek najendou uvedlo na trh řasenky v zářivých barvách. Vybírat můžete u značek Chanel nebo Rimmel. Absolutně nejzářivější neonkově růžová? Dior Addict It-Lash!

 

Snimek_obrazovky_2014-06-18_v_9.49.33

SPOUSTA TŘPYTEK
Neexistuje lepší čas na to zasypat oční víčka kovově lesklými barevnými pigmenty nebo použít nalepovací glittery a naaranžovat je na lícní kosti, do koutku očí nebo je prostě nalepit na nehty. Povoleny jsou všechny velikosti, druhy i barvy. 

mac-pigment-violet

BAREVNÁ HŘÍVA
Barevné vlasy vás okamžitě dostanou do té nejlepší festovalové nálady! Idealním pomocníkem pro takovou příležitost jsou barevné spreje label.m, které mají jemnou pudrovou formu, rychle schnou a mají lehký matující efekt. Navíc se se dají skvěle vrstvit přes sebe a vytvářet tak plynule barevné ombré přechody. 

newpowdersprays_01_01

VÝRAZNÉ RTY
Čím zářivější barva rtěnky, tím líp. Vybírejte odstín zářivý natolik že díky němu rty dokáží odvést pozornost od unavených očí.

s1323468-main-Lhero

EBC promo