7 důvodů, proč používat podkladovou bázi

Hlavním trendem letošního roku je perfektní pleť. Zářivá, bez viditelných pórů, s minimem vrásek, krásně barevně sjednocená, matná, ale ne moc. Prostě dokonalá v každém ohledu. Samozřejmostí je správná a hlavně pravidelná péče a pak taky make-up. Hlavně podkladová báze. Dobrý primer funguje jako Photoshop v praxi. 

Jen málokdo má to štěstí, že se s perfektní pokožkou narodí a ještě si ji dokáže udržet. Ale nezoufejte, od toho jsou báze, které umí zázraky doslova na počkání. 

bianca balti ba45a

  1. Bázi nanášejte vždy až po denním krému. Primer funguje jako základ, na který všechny další produkty krásně přilnou. Stává se, že krém si zrovna s make-upem nerozumí. Máte po něm sice krásně hydratovanou pleť, ale líčení na něm udrží tak deset minut. Stačí přitom nanést tenkou vrstvičku podkladové báze a máte po problému.
  2. Báze vyhladí pleť, nenápadně vyplní jemné krásky, zkrotí lesklý nos. Na takto připravené pleti bude make-up vypadat naprosto skvěle. 
  3. Rozšířeným pórům dáte s primerem vale. Podkladová báze opticky zacelí póry, takže se do nich už nic dalšího nedostane a nebude na jejich velikost upozorňovat. Tento malý trik používejte i ve dnech, kdy se nechcete líčit. Krásná pleť je dobrá vždycky.
  4. Díky primeru se vám make-up snadněji nanáší a hlavně podstatně líp vypadá a drží. Protože díky základu máte krásně vyrovnanou pokožku, můžete si více pohrát s mírou krytí. Máte pocit, že vašemu oblíbenému make-upu v tomto ohledu dochází dech? Odpovědí je podkladová báze.
  5. Horko, mráz ani déšť vás už nemusí děsit. Řada primerů cíleně prodlužuje životnost líčení, takže vy se, na místo neustálého běhání k zrcadlu, můžete věnovat něčemu lepšímu.
  6. Máte mastná víčka a tudíž se vám o očních stínech a dokonalých linkách může jen zdát? S tím je konec! Stačí aplikovat malinkou vrstvičku primeru na víčka a můžete si užít všechny make-up trendy bez omezení. Podkladová báze absorbuje mastnotu a vyhladí pokožku, na tomto pokladu vydrží líčení dlouhé hodiny a hodiny.
  7. Nezapomeňte ani na rty, trochu báze před líčením funguje přímo zázračně. Jednak rtěnka nebo lesk vydrží déle v dokonalém stavu a taky ty drobné vrásky nad horním rtem zmizí jako mávnutím kouzelného proutku.