GUIDE: KOREKTORY

Pokud jde o pleť, každý má co skrývat. Ať už jsou to pigmentové skvrny, tmavé kruhy pod očima, akné nebo červené žilky. Perfektní korektor by se proto měl stát jedním z hlavních beauty produktů základního kosmetického vybavení. Čím se liší jejich schopnosti na základě textury? Podívejte se na naše rozdělení a najděte ideální řešení pro vaši pleť. 

Tekutý
Korektory, které poskytují střední stupeň krytí a ve většině případů i hydratují pleť. Jsou ideální na maskování pih, jemných linek, kapilárek a celkové vyhlazení pleti před nanesením makeupu. Je nutné použití houbičky nebo štětečku. 


TIP: MAC - Pro Longwear Concealer

mac_pro_long_wear_concealer

V tužce
Spěcháte? Korektorové tužky jsou ideální pro rychlou maskovací akci nebo zakrytí malých nedostatků jako jsou například pupínky nebo tmavé skvrnky. Obvykle jsou na olejové bázi, tudíž vydrží i pot nebo dokonce déšť, ale na pleti mohou působit těžším dojmem.

TIP: Shiseido - The Make-Up Corrector Pencil

294290_large

Projasňující
Jemně krycí korektory s projasňujícím efektem. Často se štětečkovým aplikátorem pro snadné použití. Skvělá volba na krytí kruhů pod očima a především jako základ jemného nude líčení. 

TIP: Clinique - Airbrush Concealer

Airbrush-Concealer

Pěnový
Korektory s voděvzdornou schopností a jemným krytím. Dokonale se hodí na korekci kruhů pod očima a drobných nedostatků.
 

TIP: Keenwell - Corrector Mousse Anticernes

kee9_3

Tuhý
Pokud potřebujete 100% krytí, jsou tuhé korektory jasná volba pro vás. Jsou určené na řešení výrazných nedokonalostí na pleti, ať už se jedná o červené skvrny, akné nebo velmi tmavé kruhy pod očima. Úspěch zaručen!

TIP: Nars - Concealer Stick

nars-concealer-stick

Krémový
Silně krycí korektory pro dokonalé zakrytí pigmentových skvrn nebo pupínků. Používají se jako první krok před nanesením make-upu a pozdější doupravení. Díky silné pigmentaci navíc potřebujete minimální množství na pokrytí větší plochy. 


TIP: Bobbi Brown - Creamy Concealer

Creamy-Concealer

EBC promo