Krásná s Lancôme: Runway Look – Shopping Fever

Třetí květnový víkend jsme se v pražském Lancôme Beauty Institutu zblízka seznámili s nejnovějšími trendy v líčení. National make-up artist luxusní francouzské značky Lancôme Lucia Gibodová nám na modelkách v čele s nádhernou Gretou Slezákovou ukázala, jak si úplně jednoduše a rychle vytvořit líčení, které se letos objevilo na módních molech – černé linky, výrazné zelené stíny a krásný přirozený make-up. Právě ten často patří k těm nejsložitějším. Lucia nám ovšem předvedla, že s kvalitními produkty a chytrými triky není ani precizní „nahý“ make-up žádná věda.

V Lancôme Beauty Institutu panovala skvělá atmosféra a Lucia Gibodová ochotně odpovídala na všechny otázky. Na sobě měla i s modelkami vybrané modely značky TIQE od návrhářky Petry Balvínové. U výborných drinků se diskutovalo o aktuálních trendech v make-upu a všechny zúčastněné se zároveň mohly nechat nalíčit. Při koupi produktů je navíc kromě slev čekaly i krásné dárky. Zkrátka dokonalé nákupní odpoledne!

 

V rámci projektu Krásná s Lancôme můžete na Facebooku zhlédnout videa, ve kterých vám Lucia Gibodová krok za krokem vysvětlí, jak se nalíčit podle posledních trendů. 

logo_final

lancome1a

Multikorekční krém Visionnaire, 2200 Kč
Zvládá několik věcí najednou: sjednocuje texturu pleti, minimalizuje vrásky a zlepšuje hustotu pleti. Nemá SPF, takže jej můžete použít na den i noc.

 

Řasenka Hypnôse Star, 750 Kč. Dodává objem a krásně řasy podtočí.

 

 

 

Komerční článek. Propagace firmy Lancôme. 

 

EBC promo