Roušky dole: Jakým líčením oslavit normálnější léto?

 

Nemůžeme říct, že se vracíme zcela do normálu, protože strašák pandemie je stále s námi. Ale začínáme zase pomalu cestovat, stále více lidí má možnost se nechat naočkovat a čas tedy trávíme venku, nikoliv v úkrytu svých domovů. Make-up je jedním ze způsobů, jak takovou radost událost oslavit, navíc letos jsou v kurzu opravdu slušivé letní trendy.

Zářivá tvář

Nic nového pod sluncem, ale vypadá to stále skvěle. Šťavnatá pleť, na kterou aplikujete make-up na olejové bázi a místo stínů a tvářenky nanesete krémový bronzer. Lícní kosti, hřbet nosu, místo nad rtem i nad obočím si zaslouží poprašek či vklepání rozjasňovače.

 

 

Obočí vyčesané nahoru

Minimalistický trend, který vás zaujme i v případě, že se příliš nelíčíte. Buď si ho můžete vytvořit doma sami prostřednictvím průhledné řasenky na obočí nebo vyrazit na proceduru, která se jmenuje laminace obočí. Tam ho zafixují právě směrem nahoru a efekt vydrží zhruba dva týdny.

 

Zaostřeno na obočí: Největší trendy roku 2021

elle.cz

 

Saténové rty

Ani matné, ani lesklé. Saténová pusa je zkrátka něco mezi tím. Navíc rtěnka takové konzistence, která není ani příliš tuhá, ale zároveň se nejedná o tekutý produkt, na rtech dobře sedí a nerozetře se tak snadno pod rouškou. Hledejte takové produkty, které obsahují kyselinu hyaluronovou, přírodní oleje a bambucké máslo.

 

 

Rozmazané oči

Dokonalost neexistuje, říkají si teď vizážisté. Komu by se chtělo v létě pracně vykreslovat s očními linkami a perfektním stínováním? Tohle líčení je ideální do baru (na zahrádku, samozřejmě) a na mořskou promenádu, když se setmí. Přitom je tak jednoduché: uděláte si linku a rozmažete ji prsty.

 

 

Jen růžová to může být

Chcete pětiminutové líčení, díky kterému budete vypadat jako křehká víla? Použijte růžovou tvářenou sytějšího odstínu a krémové konzistence na tvář, rty i oční víčka. Stačí vyčesat obočí a nanést dvě vrstvy tmavé řasenky a výsledek je prostě neodolatelný.

 

A24 představuje kosmetickou řadu a my nej looky ze seriálu Euphoria

elle.cz

REKLAMA