A24 představuje kosmetickou řadu a my nej líčení ze seriálu Euphoria

 

A24, produkční společnost stojící za kultovním televizním seriálem Euphoria a řadou dalších kriticky i divácky ceněných filmů, včetně titulů jako Moonlight, Midsommer či Ex-Machina spouští svou vlastní kosmetickou řadu s názvem Rules Beauty.  

Řada produktů dekorativní kosmetiky nese názve po jedné ze dvou hrdinek ze seriálu Euphoria. Notoricky známé přítelkyně Jules a Rules, které na pozadí příběhu drogově závislé generace proměnily některé stylingy v inspirující, osobité a napodobované looky. I když nebyly zveřejněny žádné další informace o značce, společnost na svých sociálních sítích postla výzvu k obsazení zatím volných pracovních míst v nové divizi. Zprávu začali po internetu šířit redaktoři magazínu i-D a teď už každý vyhlíží, jak by mohly vypadat looky z první kolekce. Sérii kultovních make-upů pro seriál vytvořila talentovaná vizážistka a umělkyně Doniella Davy, kterou rozhodně doporučujeme sledovat. A my jsme se na některé kultovní make-upy ze seriálu Euphoria podívali také.  

Halucinogenní linky 

Extra speciální barevné linky se stále řadí mezi trendy, kterým podléháme jen s obezřetností. Nikdy se však nepřestáváme ptát proč. V minulosti si s nimi hráli v kosmetické řadě Yves Saint Laurent a aktuálně najdete celou paletu pastelových eyelinerů u Diora. Můžete kombinovat hned několik barev najednou. Proč ne? Obzvlášť efektní je nechat vyznít takové líčení s jinak nahými víčky. Vytvářejte geometrické kombinace, a pokud chcete, zkuste okolí očí klidně ozdobit třpytkovým lipglossem s méně výraznou barvou.   

 

 

Kouřové oči na acidu

Vezměte jednu výraznou pastelovou barvu a s postupně se rozšiřujícím radiánem vytvořte pandí oči, pracujte štětcem snad dokud vám ruka neupadne. Líčení inspirováno klubovou kulturou je perfektní na léto a navíc s uvolňujícími se společenskými standardy jej můžete odít i ráno na dojezdu. Doporučujeme paletku NYX a Mac. A fun tip? Zkuste si s nimi i kolorovat obočí. A pokud chcete celek zvýraznit, hoďte do stínů trochu shinneru.

 

 

Zhulený wet look

Vypadat takhle dobře pod vlivem THC je sen. Zendaya, kterou milujeme takový sen ztělesňuje. Umyjte si vlasy, můžete ale vynechte šampón, mokré, jen lehce protřené ručníkem. Naneste sea salt hairspray, vlasy ještě rukou zmačkejte a pomalu postupně usušte fénem s nižším stupněm foukání, ale vyšší teplotou. Vždy však dbejte na ochranu svých kadeří.  

 

 

Barvené lajny

Přední prameny jako Cruella de Vil? Ano prosím! Zkuste nepermanentní barvu a přiveďte k životu fantazii účesů Grimes na přelomu milénia. V kulturním předobraze tahle vizáž funguje především na dlouhých vlasech, ale vyzýváme váš zkuste i kratší délku.  

 

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA