Bulgari uvádí BLV Eau d’Eté

Propagace značky Bulgari.

Elle.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Unikátní a osvěžující BLV Eau d’Eté je adresována mladé ženě, která touží po vůni plné slunečních paprsků jako jarní a letní dny a hledá takovou kompozici, která zdůrazní její energii snoubící se s ženskou něhou.

BLV Eau d’Eté staví na lehkých přírodních tónech, které kombinuje tak, aby dokonale harmonizovaly v neodolatelně svůdném výsledku připomínajícím dotek mořského vánku.

Nová BLV Eau d’Eté bezprostředně odhaluje hned v úvodu svou osobitost jiskřivým dotekem máty a italského bergamotu. Vzápětí rozkvétá třpytivé srdce do hřejivého, květinově ambrového aroma, ve kterém se iris absolute mísí s chvějivým akordem skořice. Základ se nese ve znamení konejšivého tónu přírodního benzoinu a jedlové pryskyřice, jenž tvoří úchvatný závěrečný odstín celé kompozice.

Oslnivé barvy léta jsou zachyceny v azurových odlescích flakónu BLV Eau d’Eté a v jiskřivém vyladění jeho uzávěru, který připomíná hravé odstíny mořských vln ozdobených na vrcholcích bílou pěnou. Tomu odpovídá i krabička ve světle modré barvě podtrhující intenzivní svěžest vůně ve svém nitru a ozdobená nezaměnitelným stříbrným logem Bulgari.

BLV Eau d’Eté je k dostání ve verzích 30 ml a 50 ml doplněných třpytivým tělovým mlékem (100 ml) pro vykouzlení zářivého doteku léta na pleti.

EdT 30 ml 1300 Kč
EdT 50 ml 1770 Kč
tělové mléko 100 ml 850 Kč

V květnu můžete získat taštičku BULGARI s nákupem toaletní vody 50ml nebo toaletní vody 30ml s tělovým mlékem 100ml ve všech FAnn parfumeriích a v e-obchodě FAnn.