LOVE STORY

My v ELLE milujeme naši ELLE, čokoládu, špičky a větrníky z Cafe-Cafe, boty (šéfredaktorka Andrea je do nich blázen), chlebíčky, Kate Moss (do té je blázen Martin), divadla, Davida Gahana, šampaňské, děti, Xaviera Dolana, psy, kytky atd. atd. atd. 

Prožíváme LOVE STORY několikrát denně. Kdybychom všechnu lásku a zamilovanost měli zpečetit pomocí zámečků, byly by ověšené snad všechny mosty světa. Máte to stejně? Pokud ano, zapojte se do projektu Chloé Love Story a posílejte zamilované fotky na Instagram (označte je #chloelovestory) a ty samé na [email protected] (do předmětu prosím napište chloelovestory a do mailu uveďte své jméno a adresu). 

A jak mají fotky vypadat? Inspirujte se například vůní Chloé Love Story, citáty, zamilovanými filmy, obrazy, mostem Pont des arts a nebo se koukněte na www.chloelovestory.com, kde také najdete spoustu krásných obrázků… Do týdne pak vybereme 50 nej, jejichž autoři dostanou miniaturku vůně Love Story od Chloe, která jako zámeček vypadá. 

P. S. Jo a ještě milujeme hezké vůně, rtěnky, Kieszu, origami, oranžové a modré krabičky, dobré víno, jízdu na kole, večírky do rána atd. atd. atd.  

P. P. S. Já jsem nafotila třeba tohle. Ale asi ještě něco zkusím vymyslet... Chci taky soutěžit! Dám to na Instagram, ale taky na blog Tosemilibiaprotototadyje (najdete ho na Faceboooku). Tak hodně lásky všem!

10376720_1510076435875407_1026427761654554476_n_copy