Cool boty, sexy nohy. Tipy na letní pedikúru

Když jde o letní trendy, u laků na nehty si můžete být jisti, že s nimi rozhodně žádná nuda nebude. Letošní sezona není výjimkou. Výběr barev obrovský, možnosti nekonečné. Stačí si vybrat. Podle svého stylu, nálady, šatů, příležitosti nebo podle bot. Fantazii a kreativitě se meze nekladou. 

Ptáte-li se na zásadní trendy na léto 2017, pak tady máte jejich seznam:

  • černá a bílá
  • červená, korálová, meruňková, malinová
  • zmrzlinové odstíny - cokoliv, co vám připomíná ovocnou zmrzlinu nebo sorbet
  • spousta modré - od temné po nebeskou
  • růžová - od něžných romantických tónů po sexy fuchsiovou

Tipy na nejlepší laky sezony najdete v srpnovém vydání ELLE. Teď se nechejte inspirovat 10 looky, které jsme pro vás vybrali na Instagramu. Který si vyzkoušíte jako první?


 

heavenpark 15442@heavenpark

Jednoduše a trendy. K bílým sandálům bílý lak na nehty. Může být lesklý jako zrcadlo, matný nebo s lehkých náznakem stříbrných třpytek.


 

nail unistella 56710@nail_unistella

S letní černou není nikdy nuda. Vsaďte na osvědčenou kombinaci černé a bílé a vzájemně je mixujte. Stačí kontrastní křížek, který zvládnete během několik vteřin.


 

leostudiodesign 6df4d@leostudiodesign

Barvy patří k létu jako bazén a plážový bar. Takže experimentujte. Kdy jindy než teď. Pohrajte si s chladnými pastely, které připomínají zmrzlinu. 


 

heavenpark 3 86152@heavenpark

Žhavé odstíny červené, malinové a granátového jablka nikdy nezklamou. Když budete mít náladu, vezměte si k ruce taky lahvičku s bílým lakem a nakreslete nejrůznější linky a k nimi ještě puntíčky. V barevných sandálech vypadají fakt dost dobře.


 

stylelobster 9ccd0@stylelobster

Nebo nechejte nehty čistě rudé. Ke zlatým pantoflíčkům perfektní volba.


 

chiaraferragnicollection fd8aa@chiaraferragnicollection

Když zrovna nemáte náladu na zářivé barvy, vždycky tu jsou nude odstíny. Vaše boty o to víc vyniknou.


 

nail unistella 2 3289d@nail_unistella

Bílý lak toto léto jen tak neodložíte. Vedle černé a červené vypadá skvěle s temně modrou. A když už budete mít kreativní náladu, vygooglujte si vzory portugalských a španělských dlaždiček a nakreslete si je na palce u nohou. Bude vás to bavit. Nezapomeňte na kvalitní nadlak, aby vaše dílko dlouho vydrželo v perfektním stavu.


 

heavenpark 2 f0921@heavenpark 

Modré plastové sandále a k nim pedikura ve stejném odstínu. Tohle je dvojitá výhra mezi letními trendy.


 

nikitakesh eb83c@nikitakesh

Inspirujte se Petrou Collins, kterou si Alessandro Michele vybral jako jednu ze svých múz, a ukažte všem, kdo je vaše nejoblíbenější módní značka. Na polotransparentní růžový lak si Petra nechala udělat malé, zlaté logo Gucci. Je to hit!


 

missgeorgina86 6ee83@missgeorgina86

Až dostanete romanticky hravou náladu, sáhněte po modrém laku, kterým vytvořte podklad a pak přizvěte bílý lak a tenký štěteček a můžete začít kreslit malinkaté kytičky a puntíčky. Efektně vypadá navíc prsteníček se třpytivým lakem v barvě růžového zlata.

EBC promo