#ElleBeautyCrush: Jak chránit pleť před znečištěným vzduchem?

O vlivu znečištěného vzduchu se ví dlouho. V poslední době se na něj zaměřili i experti na zdravou kůži a zjistili, že dopad životního prostředí na náš vzhled je ještě větší než třeba čas. Stojí za rozšířenými póry, vráskami, akné, přecitlivělostí, zarudnutím, nadbytečným kožním mazem a mdlým vzhledem. Když se pleť prostě dusí, potřebuje pomoc. Sama od sebe si s toxiny, prachem a následky UV záření moc neporadí. 

Boom "anti-pollution" kosmetiky pokračuje i na podzim. Což je pro pleť nás všech skvělá zpráva, protože ji potřebujeme všichni. Bez ohledu na věk nebo typ pokožky. Žhavou novinkou v této kategorii je nová řada obohacená o chlorellu, řasu, která posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky.

Lehké textury Skin Oxygen od Biotherm jsou naprosto perfektní (nejen) na babí léto. Kdybyste si měli pořídit jen jednu věc, tak sáhněte po okysličujícím lotionu. Funguje jako rozjasňující kúra. Po jednom týdnu se podíváte do zrcadla a uvidíte menší a čistější póry, zářivější pleť a vyrovnanou T-zónu bez nadbytečného mazu. Když ji zkombinujete se Skin Oxygen Cooling Gel, budete na tom ještě líp. Jeho krémová konzistence udělá pokožce moc dobře, chrání před mikročásticemi ze znečištěného ovzduší a je perfektní jako podklad pod make-up.

Ani jeden z nich neobsahuje parabeny ani minerální oleje.

EBC promo