#ELLETALK: Beauty triky Lindy Vojtové

Modelky mají přístup k nejžhavějším novinkám, nejlepším make-up artistům a o jejich vlasy se starají top kadeřníci. Od nich se naučí nejlepší triky, díky kterým vypadají pořád skvěle. Od rána do večera. Jako Linda Vojtová. Topmodelka s dokonalou pletí a vlasy, které jí nelze jinak než potají závidět. Jak to dělá?

Kosmetická redaktorka Cindy vyzpovídala hvězdu zářijového vydání ELLE. Linda prozradila nejen to, jak pečuje o svojí dokonalou pleť, jak se jmenuje její nejoblíbenější parfém, ale i to, jaký je její největší hřích na kráse. 


Snimek obrazovky 2017 08 24 v 10.18.08 d6acf@lindavojtova

Jak vypadá tvůj ranní beauty rituál?
Ráno si čistím pleť pěnou Gold Wash Day od značky Julisis, která je pro citlivou pleť a nezanechá jí vysušenou. Pak pokračuji krémem Countermatch od firmy Beautycounter, který se adaptuje na vaši pleť. Objevila jsem ho docela nedávno a jsem opravdu nadšená. Mám smíšenou pleť, a proto je pro mě těžké najít jeden krém, který si můžu natřít po celém obličeji. Konečně jsem ho našla! A potom, než si nanesu make-up a odejdu z domu, si za jakéhokoliv počasí dám SPF faktor Chantecaille Ultra Sun Protection Sunscreen SPF 45. Je to i skvělý podklad pod make-up a drží ho celý den na jednom místě.


Snimek obrazovky 2017 08 24 v 10.11.09 916fd@lindavojtova

Co ti nesmí chybět v kabelce?
Jelení lůj. Vyzkoušela jsem snad všechny možné značky od těch nejdražších až po ty nejskromnější a miluju tyhle dva: Cocoa Butter Lip Balm od firmy Cocoacare - kupuji ho na internetu a stojí asi 2 dolary. Moje nově nalezená novinka je medový jelení lůj od Chateau Mcely, který jsem kupodivu také objevila v NYC u paní, která mě líčila, a koupila ho v ČR. Jen co budu příště v ČR, chci vyzkoušet víc jejich produktů.


Snimek obrazovky 2017 08 24 v 10.19.24 7a702@lindavojtova

Co děláš s pletí večer?
Nejdůležitější je pleť pořádně vyčistit. Používám vodu od značky Bioderma a potom si na noc pod krém dávám sérum od značky Kat Burki Illume brightening serum. A 2x týdně si po umytí a před nanesením krémů udělám peeling od Beauty RX Advanced 10% Exfoliating Pads, který má v sobě kyselinu glykolovou a z pleti vytáhne všechny nečistoty.


Snimek obrazovky 2017 08 24 v 10.13.30 28583@lindavojtova

Jak pečuješ o svoje vlasy?
Nejradši bych si vlasy myla maximálně jednou až dvakrát týdně, protože časté mytí vlasy vysušuje a pak se víc lámají. Ale když fotím, tak si je bohužel musím mýt i 5x za týden. Nejradši používám ajurvédské šampony z Indie od Forrest essentials. Moje vlasy jsou hodně suché, a tak si vždycky musím po mytí dát nějaký leave-in olej. Můj nejoblíbenější je Oleo relax od Kérastase, protože mám dost kudrnaté vlasy, ale když ho nemám, tak použiju i normální krém na tělo.


Snimek obrazovky 2017 08 24 v 10.17.34 d5326@lindavojtova

Bez čeho se neobejdeš?
Můj Gold roll-cit od značky Environ Skincare. Používám ho 3x týdně a opravdu vidím, jak se mi vyhlazuje pleť téměř před očima. A taky Masque Creme a la rose noire od Sisley. Nejlepší maska, co jsem kdy použila. Zachrání mě skoro ze všech nedokonalostí. Skvělá na suchou pleť, unavenou, na pupínky, prostě na všechno. Je sice dost drahá, ale zase dlouho vydrží.


Snimek obrazovky 2017 08 24 v 10.14.36 85877@lindavojtova

Jaký je tvůj nejoblíbenější parfém?
Fueguia Juan Manuel. Je to svěží vůně růží. Nemám ráda těžké parfémy, a to hlavně v létě. Tento je decentní, ale voní celý den. Vůně růží je moje nejoblíbenější.


Snimek obrazovky 2017 08 24 v 10.11.48 13d11@lindavojtova

Jak se líčíš, když nejsi zrovna na focení?
Přes den mám nejradši na zamaskování žilek a pupínků Nars Creamy Concealer barva Custard. Pak si učešu obočí gelem od Anastasia a použiju řasenku Extreme Mascara od Tom Ford, má skvělý tvar a opravdu tmavou, černou barvu. Na party si dělám většinou výraznější oči, mám ráda oční linky a taky někdy rtěnky.


Snimek obrazovky 2017 08 24 v 10.13.45 9925b@lindavojtova

Jaký je tvůj největší hřích?
Sedět před zrcadlem a mačkat si pupínky. Vím, že to dělat nemám, ale nemůžu si prostě pomoct.


Snimek obrazovky 2017 08 24 v 10.20.04 41e17@lindavojtova

Prozradíš nejlepší trik, co tě kdy kdo naučil?
Pít co nejvíc vody. Opravdu to pomáhá. Když mám pupínek, tak ho zamaskovat make-upem, potom přejet pudrem a přes to ještě jednou make-upem. Pak pořád nevykukuje a je opravdu zamazán. Po dlouhém letu (nebo po opalování) si do vany přidám kokosový olej. Neuvěřitelně promastí kůži až na několik dní. U moře si do vlasů dávám citron a sednu si na chvilku na sluníčko. Je to takový přirozený melír.


Snimek obrazovky 2017 08 24 v 10.33.50 630ec@lindaandwinks

Tvůj beauty idol
Linda Rodin. Stylistka, se kterou jsem hodně pracovala pro Victoria's Secret. Dneska je z ní businessmanka, má kosmetickou značku Rodin. Je to nádherná starší dáma, která má takovou vnitřní jiskru a šarm, že vás to úplně uchvátí. Má vrásky, které k jejímu věku patří, umí je nosit a bere je jako přednost. Toho chci jednou docílit.

EBC promo