Nejlepší kosmetika inspirovaná mořem

Ten super pocit, jaký máte na dovolené, nemusí návratem do práce skončit. Klidně si moře užívejte každý den, od rána do večera. Skočte do chladivých vln oceánu po hlavě. Ve svojí koupelně. Využijte kreativity těch nejlepších parfumérů a úžasných schopností mořských řas i vody a mějte prázdniny celý rok. 

Vybrali jsme nejlepší vůně a kosmetiku inspirovanou sílou oceánu.
Jste připraveni na modrou vlnu? Začínáme na francouzském pobřeží.


Hermes eau de merveilles bleue 2556e

Hermès Eau Des Merveilles Bleue

„Jako malá jsem žasla nad oblázky omytými mořem. Měly tak nádhernou barvu, a navíc zvláštně zářily. Na jejich povrchu byla cítit slaná minerální chuť," s touto vzpomínkou namíchala Christine Nagel, in-house parfumérka módního domu Hermès, letní novinku. Flakón připomíná krásný oblázek vyplavený z hlubin oceánu, voní po mořských vlnách, naplaveném dřevu s kapkou sexy patčuli.


Douglas Collection Seathalasso Travel Shower Gel 6f6be

Douglas Seathalasso Seaweed & Sea Minerals

Atmosféru přímořského letoviska dostanete do své koupelny snadno a rychle. Stačí sáhnout po sprchovém gelu z řady Douglas Seathalasso. Obsahuje mořské řasy a voní jako dokonalé léto na pláži.

cena: 89 korun
KOUPIT ZDE


Le Mer Blue Heart 47a89

La Mer Blue Heart Moisturizing Cream

Ikonický krém La Mer má každý rok limitovanou edici, tu letošní zdobí modro-zelená kresba z hlubin moře. Proč by vám tento hydratační krém určitě neměl chybět? Kromě toho, že na jeho účinky přísahají supermodelky a celý Hollywood, tak výtěžek z prodeje jde na ochranu oceánů.


Sacha Juan Ocean Mist Shampoo d0a36

SachaJuan Ocean Mist Volume Shampoo

Slaný sprej Ocean Mist patří mezi absolutní must-have. Věděli jste, že k němu můžete mít i šampon? Skvěle funguje na jemné vlasy, dodává objem a s jeho vůní budete mít pocit, že letošní prázdniny nikdy neskončí. 


Collistar Detoxifiyng Bath With Sea Algae 49161

Collistar Detoxifiyng Bath With Sea Algae

Chybí vám koupání v moři? Nemusí, udělejte si detoxikační koupel doma. Italská značka Collistar, která má perfektní tělové produkty na celulitidu, nabízí koupel v mořských řasách kdykoliv během roku. 

cena: 869 Kč
KOUPIT ZDE


Karl Lagerfeld Ocean View c6a73

Karl Lagerfeld Ocean View

Ani Karl Lagerfeld neodolal mořským vlnám a nechal pro svou značku namíchat lehkou toaletní vodu s příznačným názvem Ocean View. Voní po ananasu, bílých květech, růžích a liči, a pokud máte rádi sladší vůně, bude se vám dost líbit. 

cena: 623 Kč
KOUPIT ZDE


Artdeco EYESHADOW STYLO Caribbean sea 4e029

Artdeco High Performace Eyeshadow - odstín Caribbean Sea

Barvu karibského moře nelze popsat jedním slovem. Je tak unikátní a krásná, až se tají dech. Proto je nekonečným zdrojem inspirace i pro make-up artisty. Jedním z povedených příkladů je oční stín v tužce od Artdeco. 

cena: 356 Kč
KOUPIT ZDE


La Prairie Advanced Marine Biology Tonic c2246

La Prairie Advanced Marine Biology Tonic

Třífázové tonikum od La Prairie je něco jako superhrdina mezi kosmetickými produkty. Oživuje, detoxikuje, rozjasňuje a chrání pleť před nepříznivými vlivy okolí. Obsahuje výtažky z moře, vitamín C, unikátní buněčný komplex a další látky, které zajistí přísun čerstvého kyslíku. Před použitím lahvičku protřepejte. 

cena: 2890 Kč
KOUPIT ZDE


Jo Malone London Wood Sage Sea Salt 98578

Jo Malone London Wood Sage & Sea Salt Body Cream

Další skvělý příklad toho, že je Christine Nagel jedna z nejlepších parfumérek na světě. Pro Jo Malone London namíchala mj. bestseller Wood Sage & Sea Salt, která připomíná mořský vzduch na britském pobřeží. Vedle unisexové vůně existuje taky jako svíčka a tělový krém. Ten si zamilujete od prvního okamžiku.

cena: 1700 Kč
KOUPIT ZDE


Sisley PHYTO EYE TWIST Marine a2be7

Sisley Phyto Eye Twist - odstín Marine

Aby té mořské modři nebylo málo, pořiďte si do své make-up taštičky oční stín od Sisley. Jeho modrý odstín evokuje námořnické uniformy i mořskou hladinu za soumraku. 

cena: 1045 Kč
KOUPIT ZDE

EBC promo