Nenechte si ujít

1/ Za mořem
Jaká je oblíbená dekorativní kosmetika Courteney Cox Arquette, Jennifer Aniston nebo Sarah J. Parker? Je to čistě přírodní make-up obsahující minerály značky La Bella Donna. A čím jsou tyto produkty zvláštní? Jsou ideální pro každý typ pleti, vydrží po celý den a jsou voděodolné a odolné vůči slunečnímu záření. Jsou vyrobeny jenom z minerálů, neobsahují žádné jiné přídavky, oleje, alkohol ani parfemace. Takže pokud se chystáte do New Yorku, zavítejte do obchodu Bergdorf Good­man, možná potkáte při nákupu nějakou tu celebritu. Pokud ale cestu do Ameriky neplánujete, nakupovat můžete i přes internet na webové stránce www.labelladonna.com.

2/ Poezie se samurajem
Hledáte luxusní dárek? Máme pro vás tip: parfém v limitované edici pro rok 2005. Dámský Lalique s názvem Poezie za 30 749 Kč, pánský Lalique pour Homme Samuraj za 26 749 Kč. Nebo se běžte těmito křišťálovými klenoty aspoň pokochat do parfumerií Fann v pražském obchodním domě Kotva a na Václavském náměstí, kde budou vystaveny, dokud je někdo nekoupí.

3/ Co nás trápí...
Hyperpigmentace trápí čím dál víc mladých žen. ,,Nejčastěji pigmentové skvrny způsobují hormonální změny v těhotenství, užívání hormonální antikoncepce, ale i používání některých kosmetických přípravků obsahujících vazelínu,“ vysvětluje dermatoložka Věra Terzijská. Jakmile se hyperpigmentace jednou objeví, nic ji už navždy neodstraní. Redukovat skvrny mohou speciální zesvětlovací krémy nebo séra na pigmentové skvrny, dočasně pomůže i chemický peeling a laser. Značka Chanel vylepšila řadu Performance Anti-Taches, Chanel Précision, která obsahuje tři produkty: sérum, krém a roll-on. Kromě toho, že zpomalují pigmentační proces, zmenšují velikost a intenzitu skvrn a dokonce pleť zesvětlují. Přípravky je nutné používat čtyři týdny. Nezapomínejte ale na to nejdůležitější: maximální ochranu před sluncem a UV zářením.

EBC promo