Nové zbraně proti slunci

Pořád dokola to posloucháme. To nejlepší, co můžeme pro pleť udělat, aby byla zdravá a dlouho vypadala mladě, je dobře ji chránit před sluníčkem.

Vývoji co nejlepších slunečních krémů proto kosmetické firmy věnují hodně času a práce. A tak se letos na jaře na trhu objevily dva výrobky, které účinky opalovacích krémů posunuly o něco dál.

Luxusní značka Lancaster přišla se dvěma novými opalovacími krémy. Každý je určen pro jinou věkovou skupinu. Lancaster Sun Age Control SPF 30 se hodí pro ženy starší 35 let, Lancaster Sun Age Control MatureSkin SPF 50 zase pro věkovou kategorii 50+. Jejich výjimečné účinky spočívají v tom, že před poškozením chrání i DNA naší pleti a podporují jeho obnovu. Velmi účinně navíc neutralizují poškození pleti volnými radikály. Podle výrobce až o 95 procent. Každý krém stojí 1290 Kč.

Lancaster

Druhou novinkou na poli ochrany pleti před slunečními paprsky je krém Sun Vivo od značky Biotherm. Také ten předchází poškození a stárnutí pokožky tím, že chrání prostředí buněčné DNA. Působí nejen proti vráskám, ale i tmavým pigmentovým skvrnám a ztrátě objemu pleti, 50 ml pořídíte za 750 Kč.

Biotherm