Sassy water: Záchrana vašeho plochého břicha do plavek

Hledáte způsob, jak oživit své minimum osmi sklenic vody denně? Dál nemusíte. Představujeme jednoduchou, ale ultra funkční kombinaci: okurka, zázvor, citron a máta. Sassy water!

Vodu dochucenou tímto způsobem si zamilovaly všechny food blogerky, fitness trenérky i fanynky zdravého životního stylu a hubnutí. Sassy water je jednoduchý drink pojmenovaný po Cynthii Sass, autorce bestselleru "The Flat Belly Diet". Ta ve své knize napsala o benefitech "magické" vody, která vám nejenom dodá energii, ale ještě díky ní zhubnete do plavek mnohem rychleji a účinněji. Pokud vám dovolená klepe na dveře a vy toužíte po instantním plochém bříšku, zkuste čtyři dny pít pouze tuto vodu. Nevynechávejte ji ale ani poté, podle Cynthie je právě tahle voda vhodná na každý den a je naprosto nutný doplněk k jakémukoliv cvičení. Jak to funguje?

Okurka je přírodní diuretikum, má protizánětlivé vlastnosti a pomáhá tělu uvolňovat přebytečnou vodu. Zázvor zase zvyšuje metabolismus, pomůže vyčistit váš systém a uklidní vaše trávení. Citronová šťáva také pomáhá čistit a alkalizovat tělo. Máta nakonec pomáhá stabilizovat žaludek a pomůže při trávení. Ideální rovnováha pro vaše tělo. Vyzkoušíte tenhle easy drink také?

Budete potřebovat:

  • 2 litry vody
  • 1 oloupanou okurku (nakrájejte na tenká kolečka)
  • 1 čajovou lžičku čerstvě nastrouhaného zázvoru
  • 1 omytý bio citron, nakrájený na kolečka
  • velkou hrst mátových lístků


Drink si připravte vždy večer a nechte do rána odležet v lednici. Ráno vodu sceďte a nalijte si skleničku nebo vezměte svoji novou #ELLElahev a drink si přelijte do ní. Za celý den byste měla vypít celé dva litry. 

EBC promo