Sedm triků, jak přežít horko

Vodní textury, gelové masky, séra jemná tak, že je ani necítíte. Díky korejské kosmetice máte skvělou možnost, jak se i v hodně velkém horku cítit fajn a vypadat dobře. Nemusíte ani následovat všech 10 kroků, které z asijské země udělaly globální superstar a centrum kosmetické revoluce. Té se účastní i tradiční západní značky a představují nové a nové produkty inspirované těmi korejskými, takže je o to větší výběr a více možností, jak uhasit žízeň pleti a dát jí chladivou energii, po které tolik touží. Pokud jste ještě žádný z nich nevyzkoušeli, teď máte ideální možnost to napravit. Proč právě nyní?

Textury lehké jako peříčko a spousta hydratačních složek. To je přesně ta rovnice, kterou v létě potřebujeme všichni. Bez ohledu na věk a typ pleti. Inovativní složení vodních textur vám a vaší pleti udělá moc dobře. V horkém počasí, kdy navíc bývá taky dost vlhko, dostává pleť pořádně zabrat. O pocitu svěžesti se dá mluvit jedině, když se zavřete do zmrzlinárny nebo vůbec nevylezete z bazénu. Což samozřejmě nejde dělat pořád, takže kromě pitného režimu a úpravy jídelníčku na lehká, zeleninová jídla s vysokým podílem vody zbývá ještě kosmetická polička. Její proměnu v horku uděláte snadno. Stačí sedm kroků.

Tvář si samozřejmě i dál čistěte dvakrát denně olejem nebo odličovacím balzámem, ať se zbavíte všech nečistot, odumřelých buněk, potu a make-upu. Následně použijte hydratační pleťovou esenci (např. Cremorlab, La Prairie, Estée Lauder, Comfort Zone), ale nesahejte po kelímku s krémem. Místo něj začněte se superhydratačním sérem Clinique Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate, které je opravdu lehké, svěží a dodá pleti šťavnatý jas. Na něj navrstvěte chladivý pleťový sorbet Clarins Clarins Hydra Essentiel Cooling Gel. Na oči je ve vysokých teplotách nejlepší žhavá novinka od Estée Lauder - želé na oční okolí Nutritious Vitality8™ Radiant Eye Jelly.

Několikrát do týdne si dejte pleťovou masku a zase z chladivého želé. Tu nejlepší najdete v řade Dior Hydra Life. Pro maximální efekt ji můžete dát na pár minut do ledničky. Tento trik funguje naprosto skvěle.

Sprchový gel? Nuda! Zábavnější je želé. Citrusové želé, které má nejen skvělou texturu ale hlavně vůni, která vás povzbudí a pořádně nakopne na celý den. Z vlastní zkušenosti doporučujeme Refresher od Lush.

Po sprše si dejte tělové želé Sephora Moisturizing & Refreshing Body Jelly se superhydratačním aloe vera, vaše tělo se bude cítit o moc líp než pod nánosem krému nebo mléka. Večer si sprchový rituál zopakujte, jen následně hydratujte speciálním tělovým želé Matis Réponse Soleil After-Sun Refreshing Jelly. Proč? Kromě toho, že voní po citrónech, tahitské tiaré a meruňkách, tak obsahuje zklidňující komplex látek, které utiší kůži a vyřeší její zarudnutí, nepříjemné pnutí a problémy s nedostatkem hydratace.


 

Clinique Moisture Surge c09fe

Clinique Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate

za kolik: 750 Kč
kde: ve vybraných parfumériích


 

Clarins Hydra Essentiel Cooling Gel 2d030

Clarins Hydra Essentiel Cooling Gel

za kolik: 1250 Kč
kde: KOUPIT ZDE


 

EL Nutritious Vitality Radiant Eye Jelly 40a40

Estée Lauder Nutritious Vitality8™ Radiant Eye Jelly

za kolik: 1350 Kč
kde: v prodejnách Estée Lauder


 

Dior Glow Better Mask 09cf7

Dior Glow Better Fresh Jelly Mask

za kolik: 1725 Kč
kde: KOUPIT ZDE


 Refresher jelly f17a1

Lush Refresher Shower Jelly

za kolik: 345 Kč
kde: v prodejnách Lush a v e-shopu 


 

Sephora Moisturizing Refreshing Body Jelly a006d

Sephora Moisturizing Refreshing Body Jelly

za kolik: 320 Kč
kde: v prodejnách Sephora


 

3735320HD20GelC3A9e20rafraC3AEchissante20AprC3A8s Soleil20After Sun20Refreshing20Jelly dae4b

Matis Réponse Soleil After-Sun Refreshing Jelly

za kolik: 1499 Kč
kde: KOUPIT ZDE

EBC promo