Tajemství dokonalé pleti Jennifer Lopez

Taky máte pocit, že Jennifer Lopez popírá veškeré přírodní zákony? My taky. Hlavně teď, když na svém Instagramu zveřejnila video, na kterém je bez jediné stopy make-upu a s vlasy ledabyle staženými do uzlu. Ať už patříte mezi její skalní fanoušky nebo se jen sem tam obdivně podíváte na její nejnovější šaty na červeném koberci, po tomto vás bude zajímat jen jedno jediné. Jak to (sakra!) dělá?

Přirozená mimika vylučuje botox, nikde žádné stopy po radikálním zásahu, jak už to u hvězd v její věkové kategorii bývá dost častým jevem. Našla J.Lo elixír mládí? Rozhodně ano. A vše samozřejmě začíná v koupelně. Její dlouholetá kosmetička Nichola Joss prozradila všechny triky, které evidentně fungují na jedničku s hvězdičkou. 

Takže až dneska přijdete domů, udělejte následující...


 Večerní rituál pro dokonalou pleť

GettyImages 467250612 9a14f

Základem je samozřejmě čistění. Dvojité čištění. Na to jsou nejlepší odličovací oleje. První čištění olejem zbaví pleť make-upu a veškerých nečistot, které se na jejím povrchu během dne usadily. Druhé čištění, kdy můžete olej vyměnit za čistící gel, máte-li mastnou pleť, se už opravdu dostane na pokožku, vyčistí póry a vyrovná pH. 

Poté použijte toner ve spreji a následně anti-age sérum a hydratační krém s aktivními ingrediencemi.

Ale pozor, tím noční péče nekončí...


 Než půjdete spát

GettyImages 639262674 5e528

Až budete v posteli, vezměte si svůj oblíbený pleťový olej a 3 až 4 minuty si masírujte celý obličej. Uvolníte svaly, rozproudíte krev, kůže bude samu sebe lépe vyživovat, bude pevnější a samozřejmě masáž skvěle funguje na vrásky. 

Na YouTube najdete několik videí, jak na správnou masáž obličeje od Nicoly Jones. Určitě tento krok nevynechávejte, dělá zázraky. Stačí se podívat na Jennifer. Je toho jasným důkazem.

A co ráno po probuzení?


 Dobré ráno s J.Lo

GettyImages 683369198 91107

Jestli si myslíte, že Jennifer tráví po ránu hodiny před zrcadlem, tak ne. Její kosmetička má jasno, stačí tři kroky a hlavně každý den. 

  1. Vyčistěte si pokožku obličeje, krku a dekoltu odličovacím olejem. Proč? I v noci se totiž na jejím povrchu usazují nečistoty a pak ona sama produkuje maz a pot. Toho se potřebujete po ráno zbavit. Ale ne agresivně, nechcete narušit přirozenou ochrannou bariéru kůže. Proto nejlepší kosmetičky a celebrity tak milují čistící oleje.
  2. Naneste své oblíbené anti-age sérum.
  3. Denní krém nebo pleťový olej vmasírujte krouživými pohyby do pokožky. Hotovo!