TOP 5: BEAUTY PRODUKTY S CHLADIVÝM EFEKTEM

Chvíle, kdy nastane léto, se každoročně většina z nás nemůže vůbec dočkat. Propršené podzimní měsíce střída mrazivá zima a my bychom se nejraději uložili k dlouhému spánku. Když ale najednou odstartuje jaro, cítíme, že osudové léto je čím dál blíž. Potom summer time nastane a my si během několika dnů uvědomíme zač jsou toho sluneční paprsky. Bez slitování mění města v betonovou výheň, před kterou utečete maximálně tak do vody. Většinu času s vysokými tepoltami ale budete muset bojovat na suchu. My jsme tak vybrali pět beauty produktů, ketré učiní váš boj s vedrem o něco krásnější a příjemnější.

Avène - Termální voda

7098

Tento kosmetický zázrak  není třeba dlouze představovat. Termální vodu můžete použít před začátkem nanesením make-upu a pleť pro líčení tak perfektně připravit. Je tu také možnost, kdy ji můžete přimíchat k samotnému make-upu. Lehká sprška také zafixuje hotový look. Termální voda osvěžuje, zklidňuje a hydratuje - kdykoliv během dne. 

LA ROCHE-POSAY – Anthelios 30

00827_Ampliada

Silná ochrana před sluncem, která v sobě spojuje složky krému a gelu. Díky tomu se rychle vpíjí a vy tak ihned po nanesení nemusíte na nic čekat a rovnou skočit do vody. Nezanechává na pokožce bílý film, pleť dokonale zklidňuje, osvěžuje, silně hydratuje a samozřejmě také chrání před UV zářením.    

SMASHBOX – Photo Finish Hydrating

2012-foundation-smashbox-primer-300

Legendární primer, který pleť v okamžiku jako zázrakem zklidní a dodá jí potřebné množství hydratačních složek. Zároveň pomáhá vyplňovat jemné vrásky. Na první pohled mladá a zdravě vypadající pleť tak není žádný problém.

L´OCCITANE - Krém na ruce Verbena

verbena

Jedinečný gel měnící se na matnou práškovou konzistenci, která omezuje projevy pocení a díky extraktu z verbeny příjemně chladí.

CLINIQUE – All About Eyes Serum De-Puffing Eye Massage

xs

Gelové oční sérum, které nejen že redukuje tmavé kruhy, ale kovový roll-on navíc rychle a účinně redukuje otoky. Těch nejlepších účinků u něj dosáhnete v případě, že ho na noc uložíte do chladničky.  

EBC promo