HOW TO: PERFEKTNÍ CULÍK

Na výsluní zájmu se drží už několikátou sezónu po sobě. Na přehlídkových molech pro jaro/léto 2014 byl k vidění na nejedné modelce. Letos ho ke své kolekci zvolil Helmut Lang, Jil Sander nebo Alberta Ferretti. Takže není důvod mu odolávat! 

Ať už zvolíte rozcuchaný nebo rovný, vysoko nebo nízko posazený či rovný nebo snad s natočenými konci, s žádným nešlápnete vedle. Nosí se všechny. Pokud ale chcete být top trendy, zkuste sleek look. Culík stažený na temeni a uhlazený do posledního vlásku. 

A co budete pro dokonalý styling uhlazeného culíku potřebovat? 
Prioritou číslo jedna je v tomto případě sérum zabraňující poletování vlasů. Díky němu bude vytvoření dokonalého ponytailu před zrcadlem trvat jen chviličku. Zkrotí nejen jemné a poletující, ale i nepolapitelné zelektrizované vlasy. Docílit s ním perfektně uhlazeného vzhledu bude hračka. Vlasy zanechá hedvábně jemné, lésklé a jako bonus navíc usnadní jejich rozčesávání. Stačí ho nastříkat na celé délky vlhkých nebo suchých vlasů. Díky ochranným složkám je vhodný i pro následné použití žehličky nebo fénu.

 TIGI – Bed Head Spoil Me 

10443957_10202447619857137_963076141_n

Dál budete potřebovat…

• žehličku nebo fén

• lak pro finální úpravu a gumičku

• velký kartáč 

TIP: Kvalitní kartáč z olivového dřeva a štětin z divočáka je nejlepším pomocníkem při rozčesávání a úpravavování dlouhých a nepodajných vlasů.

EBC promo