Naordinujte vlasům to nejlepší. Dopřejte jim Hair Rituel by Sisley

Sisley ví, jak hýčkat. Přesvědčujeme se o tom nejen tehdy, kdy vnikneme do světa jeho skincare produktů i ve chvíli, kdy si rty malujeme pigmentovanou rtěnkou ve zlatém obalu. Chcete o sebe královsky pečovat? Víte, do jakých rukou se svěřit. Zřejmě není žádný splín, který by hodina na lehátku v péči kosmetické terapeutky Sisley nezahnal. A komplexní péči o tělo a pleť před pár lety završila značka Hair Rituel by Sisley. Uvedena na trh v roce 2018, čítá dnes celou řadu pečlivě vyvinutých produktů péče o vlasy, ať už jste majitelem či majitelkou kterýchkoliv kadeří. Sisley, již od roku 1976 známý svými inovacemi v oblasti kosmetiky a péče o pokožku, tak rozšířil své znalosti získané z péče o pokožku na vlasy.

Pečujte o své vlasy stejně jako o pleť

Krásná pleť a zdravé vlasy. Když jedno z toho není v rovnováze, dokáže to jednoho pěkně potrápit. Je to totiž pravděpodobně to první, čeho si na vás vaše okolí povšimne. Obojí jde ruku v ruce a právě znalostí obou oblastí se odborníci z řad Sisley rozhodli využít. Proč jsou znalosti z péče o pokožku tak užitečné pro vlasy? Důvodů je hned několik. Jde o podobnost buněk – složení a funkce buněk pokožky a buněk pokožky hlavy jsou si podobné. To znamená, že strategie péče o tyto dvě oblasti mají mnoho společného. Dále obojí spojují společní nepřátelé – faktory, jako je stres, únava, znečištění a genetické stárnutí, které negativně ovlivňují krásu vlasů, stejně jako pokožku. Je potřeba o sebe hýčkat a používat správné produkty, které o vlasy skutečně pečují. Hair Rituel by Sisley se zaměřuje na obě hlavní složky vlasů: vlasovou cibulku a vlasové vlákno. Každý z produktů Hair Rituel by Sisley obsahuje silnou koncentraci botanických výtažků, esenciálních olejů, minerálů, vitamínů a bílkovin, které dodávají energii vlasové cibulce a společně restrukturalizují vlasové vlákno.

Péče o pleť, tělo i vlasy podle Sisley

elle.cz

Krása začíná u kořínků

Vlasy vyrůstají z vlasové cibulky pod pokožkou hlavy. Tato část vlasů je živá a neviditelná, a je prokrvena malými cévami, které poskytují všechny potřebné živiny pro růst vlasů, jejich ochranu a lesk. Od kořínků po konečky, kvalita vlasů závisí na zdraví pokožky hlavy. Proto je důležité nezaměřovat se například jen na roztřepené konečky, ale na celkové vyživení vlasů. Značka Hair Rituel by Sisley vyvinula produkty s oživujícím a posilujícím komplexem, který obsahuje potřebné živiny jako jsou zinek, měď, hořčík, vitamín B6, pro-vitamín B5, derivát vitamínu E nebo arginin. Tyto látky zlepšují vitalitu vlasů. Produkty také obsahují další účinné látky, jako jsou rýžové bílkoviny, peptidový vitamín, výtažek z lněného semínka nebo jednozrnná pšenice. Ty chrání přirozenou barvu vlasů. V produktech dále obsažené rýžové bílkoviny a peptidový vitamín zas přispívají ke zvětšení hustoty vlasových vláken. Kombinace těchto účinných látek pomáhá obnovit buněčné mechanismy vlasové cibulky, což vede k silnějším a hustším vlasům, které září vitalitou. Jak říkáme: naordinovat svým vlasům můžete zkrátka a dobře to nejlepší.

Pražský Maison Sisley: Vítejte tam, kde se krása potkává s uměním

elle.cz

Investice do zdraví a krásy vlasů

Život ve městě, spalující slunce i náš zrychlený životní styl. Vlasové vlákno je denně vystaveno různým vnějším vlivům, které mohou zhoršit jeho kvalitu. Každý den ale můžeme investovat do zdraví a krásy svých vlasů, a to díky produktům, které spojují dlouholeté zkušenosti Sisley s nejmodernějšími vědeckými poznatky. Pro obnovu vlasového vlákna do hloubky byl například v laboratořích Sisley vyvinut restrukturalizační komplex. Komplex obsahuje aktivní látky, takzvané ceramidy, a proteiny bavlny. Tyto látky posilují vlasové vlákno a kombinují se s měkkými, vyživujícími, revitalizačními a hydratačními oleji. Oleje vyhlazují kutikulu vlasového vlákna a dodávají vlasům lesk a záři. Don't worry, we've got your hair covered! Vaše vlasy budou silné, zářivé a plné života. Investice do sebe sama k nezaplacení, není tomu tak?

Hair Rituel by Sisley

Rituál pro dodání výživy a lesku

Péče o vlasy není žádná věda, o tu se postarali vývojáři produktů za vás. Dodat výživu a lesk vlasům tak můžete během pár minut v koupelně i bez pomoci kadeřníka. Jak na to ve třech jednoduchých krocích?

1. Aplikujte vyživující balzám Baume Restructurant Nourrissant

Ještě před mytím vlasů šamponem jim dopřejte koupel ve vzácných olejích. Ty je intenzivně vyživí, zregenerují a obnoví. Používejte pravidelně, v případě velmi suchých vlasů i každý týden.

2. Použijte vyživující šampon Soin Lavant Revitalisant Nourrissant

Výběr vhodného šamponu je alfou a omegou péče o vlasy. Nebojte se do něj investovat, vaše kadeře vám to oplatí. Při aplikaci dbejte na to, abyste jej používali skutečně jen maličko, zároveň jej do vlasové pokožky a vlasů jemně vmasírujte bez přílišného tření. Méně je v tomto případě více.

3. Na závěr? Olejíček Huile Précieuse Cheveux

Olejíček vyživí vlasy a dodá jim lesk a hebkost. Jemně naneste do délek a na konečky suchých nebo vlhkých vlasů, před fénováním nebo během konečné úpravy. Oleje jsou pro vlasy nezbytné – zažeňte předpoklady o tom, že mají za vinu mastné vlasy. Naopak, dodají jim nezbytnou výživu a ochranu.

Hodně zdaru s osvojováním si nových beauty rituálů! Vstříc vlasům zdravějším a krásnějším než kdykoliv dřív. Protože Haircare is the New Skincare!

Váš nový vlasový rituál?

Článek vznikl ve spolupráci se značkou Sisley.