Péče na míru. Teď už i pro vlasy

Kosmetika na míru není ničím novým. Můžete si nechat namíchat odstín make-upu, "vytunit" krém na obličej nejrůznějšími séry, vytvořit si pleťovou masku, která vyhladí vrásky a ještě zmenší póry v jednom kroku. Teď přichází taky péče na vlasy, díky které dostanou vše, co potřebují. Snadno, rychle, bez kompromisů.

Jsou vaše vlasy suché a zároveň potřebují ochránit barvu? Nebo řešíte objem a zároveň blednoucí barvu? Už žádné kompromisy. Nepotřebujete dlouze přemýšlet nad tím, jestli si pořídíte péči na barvené vlasy (které mohou být mastné, jemné, suché, poškozené) nebo podle jejich typu. Chtějte všechno a naráz. Jde to.

Řada Série Expert od L'Oréal Professionnel uvádí novou generaci domácí péče Powermix Shots. Můžete si dopřát dvě různé péče najednou, což bylo doposud možné pouze u kadeřníka. Jak to funguje? 

Stačí jen dva kroky. Nejdřív si vyberte jedno ze čtyř koncentrovaných aditiv – Color pro rozzáření barvy barvených vlasů, Repair pro regeneraci vlasů obohacené o lipidy, Nutri pro výživu suchých vlasů s glycerolem nebo Liss pro kontrolu objemu s pupalkovým olejem. Pak obsah barevné kapsle smíchejte s vybranou maskou (celkem jich je pět) řady Série Expert. Dostanete jednu z dvaceti účinných kombinací, která si poradí rovnou se dvěma problémy najednou. Péče na míru vašim vlasům je hotová a připravená k použití.

Jaké shoty a masku si vybrat? Nelamte si hlavu a zeptejte se svého kadeřníka, který vám vybere tu správnou kombinaci na míru. Powermix Shots totiž navazují na službu v salonu, takže výběr máte o to snadnější.

{YouTube}0t2VPt7uQGQ{/YouTube}

6 Capture fba32

 

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA