6 věcí, které dělají spokojené páry

Nejsou negativní
V každém páru se čas od času vyskytne nějaký problém, neshody, hádky. Aby byl však ve vztahu klid, snažte se být vždy pozitivní a řešit je s klidem. Nestěžujte si obratem kamarádkám nebo své matce, nevytahujte staré spory a nedělejte hned z maličkostí partnerskou krizi.

Nenechávají si problémy pro sebe
Myslete na to, že vždy se najde řešení a spokojený pár není ten, který nemá problémy, ale ten, který problémy řeší. Vše si řekněte na rovinu, stručně a jasně, bez zbytečných emocí.

Respektují se
Vzájemná úcta, respekt a pokora jsou ve vztahu strašně důležité. Pokud budete neustále hledat na tom druhém chyby, kritizovat ho, vysmívat se mu nebo ho dokonce ponižovat, je to cesta do pekel.

Umí si ze sebe udělat legraci
Neberte se příliš vážně a buďte nad věcí. Když se pohádáte, zkuste to obrátit ve vtip, zasmát se sami sobě.

Dělají věci společně
Možná se vám to zdá jako banalita, ale třeba ty obyčejné věci jako ráno spolu vstát, dát si snídani, sejít se po práci a uvařit si večeři jsou přesně tím, co dotváří hezký vztah. Právě na maličkostech stojí náš život. Ty velké věci se dějí jen jednou za čas, a proto se soustřeďte právě na ty drobnosti a užívejte si je na maximum.

Udržují jiskru
Po čase ze vztahu mizí zamilovanost, to známe všichni. Snažte se na tom ale pracovat. Choďte spolu na rande, pište si hezké vzkazy, dělejte si radost jen tak. Pečujte i o váš milostný život. Kupte si nové prádýlko, pište si erotické smsky, plňte si vzájemně své fantazie.