Zlatá pravidla pro ten nejskvělejší sex na světě

1. Neberte sex jako povinnost!

Připravil pro vás váš kluk narozeninové překvapení v podobě skvělé večeře v restauraci a víkendu v Alpách? Dává vám v průběhu večera jasně najevo, že jako další bod programu očekává sex, ale vy už se s ohledem na pokočilou hodinu nemůžete dočkat, až hupsnete do postele - a okamžitě usnete? Nicméně máte pocit, že byste mu hezký večer měla něčím “oplatit” a přemlouváte se v duchu, abyste ten sex dala? Tak to tedy ne! Neměla byste se do sexu nutit nikdy jen proto, že ho od vás partner očekává a vy mu chcete vyhovět. A to platí v každém případě, ať jste čerstvě zamilovaní nebo spolu žijete pět let. Sex mějte jen tehdy, když na něj opravdu máte chuť a náladu.

2. Udělejte si na sex dost času

Rychlovka má občas něco do sebe… Ale jinak platí, že na sex byste si měli vždycky udělat čas a nebrat ho jako něco, co musíte rychle stihnout, než začne film. Zkuste se třeba vzájemně pomalu svlékat a smyslně předehru protahujte, uvidíte, že vás to oba spolehlivě naladí a vybudí vaše smysly na maximum. Sex bude o to intenzivnější.

3. Buďte spontánní

Ženy se obvykle snaží při sexu vypadat co nejdokonaleji (obzvlášť v začátcích vztahu). Známe to asi každá - voňavá koupel, holení, krémy, tělová mléka, parfémy… Bývá to dřina. A možná svým způsobem zbytečná. Ten nejvíc vzrušující sex bývá často ten spontánní a neplánovaný. Překvapte tak někdy vašeho kluka, bude nadšený! V posteli to totiž nebývá ani tak o dokonalém vzhledu, ale o vášni.

4. Přestaňte se stydět

V mnoha lidech vzbuzují myšlenky na sex a intimitu i v dnešní době stud. Často díky výchově vnímáme sex jako něco téměř zapovězeného, o čem se nahlas nemluví. Pokud si chcete užívat milování naplno, je třeba, abyste se všech tabu zbavili. Naučte se stát si za svou sexuální touhou a potěšením a hrdě se k tomu hlašte. Když tohle uděláte, zbavíte se blokád, které vás svazují a sex dostane úplně jiný rozměr!

5. Komunikujte s partnerem

Je jedno, jestli jde o vašeho dlouholetého přítele nebo o čerstvého milence: Ale mluvte spolu. Nejen o vašem životě, o vašich pocitech, ale i o vašich sexuálních touhách a přáních. Neboť jen když spolu budete často mluvit, můžete porozumět tomu, co ten druhý opravdu chce a po čem v posteli touží. Nebo co je pro něj nesnesitelné. To platí samozřejmě oboustranně. Jediná možnost, jak může váš partner poznat váš tajný postelový wishlist.

6. Zkuste se do něj vcítit

Skutečně dobrý sex znamená týmovou práci, která je založená na empatii, pozornosti a snaze o pochopení toho druhého. Vnímejte při milování všechny nuance partnerova chování, všímejte, jak na co reaguje, kdy slastí zavírá oči a jaká poloha se mu naopak moc nelíbí. Buďte si jistá, že vaši pozornost vám partner mnohonásobně oplatí. Sex bude megasuper jen tehdy, když to ani pro jednoho z vás nebude žádný ego-trip.