10 zásad, jak přežít letní flirt

1. Žijte okamžikem

Nepřemýšlejte nad tím, jestli vaše letní láska bude trvat jednu žhavou noc, čtrnáctidenní pobyt na Ibize nebo až do konce života. Soustřeďte se na to, co prožíváte TEĎ. Vychutnávejte si zamilované procházky, žhavé polibky a šimrání slunce na zádech a nelámejte nic přes koleno.

2. Naslouchejte intuici

Líbí se vám ten opálený Portugalec na konci baru? Pokud vám váš šestý smysl napovídá, že na tom hnědookém fešákovi něco bude, směle se pusťte do akce. Usmějte se a uvidíte, zda zareaguje.

3. Nebojte se odvázat

Možná ho už nikdy neuvidíte, tak se nebojte popustit uzdu fantazie naplno. Splňte si své nejdivočejší představy a zapomeňte na stud. Na kondomy a antikoncepci nikoli.

4. Neztrácejte čas

Kdo ví, kdy pohledný mladík zvedne kotvy a dovolenkový hotel opustí. Proto na nic nečekejte a jděte rovnou na věc.

5. Neinvestujte do flirtu příliš mnoho času ani peněz

Letní flirt by pro vás měl být zábavné a vzrušující rozptýlení. Investujte do něj jen tolik, abyste po návratu domů nemusela rušit stavební spoření nebo vysvětlovat šéfovi, proč jste se z dovolené vrátila o týden později.

6. Pozor na city

Zamilovat se do chlápka z dovolené je vyloženě špatný nápad. Co se citů týče, buďte raději ostražitá a vše berte s rezervou. Tedy pokud si nechcete jako suvenýr přivézt zlomené srdce.

7. V sexu buďte sobecká

Právě teď máte jedinečnou příležitost myslet v posteli jenom na sebe, aniž by vám to později někdo vyčítal.

8. Vžijte se do role

Vzhledem k tomu, že se možná už nikdy neuvidíte, můžete si dovolit nějakou tu malou lež, a třeba si klidně i klidně zkusit roli někoho, kým jste chtěla vždycky být. Flirt z dovolené nikdy nezjistí, že ve skutečnosti nejste začínající módní návrhářka, která se ve volných chvílích věnuje malování, a že jste mu zatajila manžela a dala špatný telefon...

9. Užívejte si na neobvyklých místech

Dovolená je místo, kde si můžete zkusit sex i na místech, na kterých byste si to doma nikdy netroufla.

10. Flirtování je zábava

Bavte se a užívejte si a nehleďte do budoucna. Pouze pak vám mohou zůstat krásné vzpomínky na celý život.

EBC promo