REKLAMA

5 důvodů, proč jsme rády nahé

Jste dnes večer doma sama? Tak zkuste následující – hned po sprše se neoblékejte do pyžama a zůstaňte chvíli nahá. V celé své kráse. Postavte se před zrcadlo a podívejte se na sebe nebo si v Evině rouše jděte dočíst dnešní noviny. Možná vás to bude bavit a možná při tom zjistíte spoustu zajímavých věcí. Jaké?

1) Bez omezení
Udělejte dřep. Kopněte nohou dopředu jako při boxu. Zkuste pohyb rukou jako při plavání. Cítíte to? Nic neškrtí, nic nedře, nic neomezuje v pohybu. Nádhera! Jen vy a vzduch.

2) Ta prsa!
Podívejte se pořádně. Možná nedosahují rozměrů Christiny Hendricks, ale i bez podpory podprsenky mají krásný tvar, jemnou kůži a nevinnou barvu. Podívejte se na ně v celé jejich kráse. Není divu, že je muži milují.

3) Kulturistika
Vidíte všechny ty svaly, které schováváte pod sukněmi, topy a džínami? Zatněte břicho, stoupněte si na špičky, udělejte podřep. Možná neběháte maratony a nechodíte pětkrát v týdnu na pilates, ale i tak – svaly se vám na těle krásně rýsují.

4) Objevitelka
Jednou z největších výhod toho, když jste nahá, je to, že poznáte spoustu věcí o svém těle. Dobrých i špatných, hlavní ale je, že o nich budete vědět (s těmi špatnými pak alespoň můžete něco dělat). Poznáte pravý stav své kůže, zjistíte, které křivky těla máte nejkrásnější a kolik vám přibylo nových roztomilých pih.

5) Naolejujte se
Když už jste jednou svlečená a chcete tak alespoň chvíli zůstat, udělejte něco pro kůži svého těla a vetřete do ní olej. Bude mít čas se do ní pořádně vsáknout, promastit ji, zjemnit a provonět.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA