Aférka, nebo velká láska?

Neříkejme tomu manuál. Ale co třeba nápověda nebo přítel na telefonu? Jednoduše – existují momenty, podle kterých už na prvním rande poznáte, co na vás život zase jednou přichystal. Může to myslet vážně, nebo je za tím jen sex? Zachyťte signály a dekódujte je. Budete si pak jistější a lépe se vám bude rozhodovat.

Kam se jde
Pizzerie, nebo vyhlášený kulinářský podnik? Není rozhodující, důležitější jsou jeho plány za tím. Rozhodně a nekompromisně vás zavedl do své restaurace – říká tím: nech mě jednat a nestarej se o nic, přebírám kontrolu. Příjemné, ale ne právě ohleduplné. Ve hře je několik žhavých schůzek. Vybere několik variant a poslední slovo máte vy. Ideální stav. Dává si s tím práci, ale zároveň dbá na vaše přání. To mluví za dlouhodobější úmysly.

Umění naslouchat
K.-o- kriterium je jednoduché: počítejte čas, dokud vám nepoloží otázku, v níž bude slovíčko „ty“. Nemáte čas se na hodinky ani podívat? Dobré znamení. Jeho plány přesahují časový horizont pár týdnů. V opačném případě se můžete těšit na fantastickou noc, ale víc od toho nečekejte. Mohlo by přijít zklamání.

Téma ‚sex‘
Stihl naťuknout žhavé téma ještě před hlavním chodem? Bohužel, mluví to proti němu. Pokud na takové věci vůbec nepřišla řeč, pak to může být začátek něčeho velkého…

Konec dobrý…
Klasické poznávací znamení, na které se ve většině případech můžete spolehnout – jak jste rande ukončili. Rozloučil se větou: ozvu se ti, a několik dní o něm nebylo ani vidu, ani slechu? Pak máte červenou. Nebo se rovnou zeptal, jestli jste volná o víkendu, a druhý den se ozval esemeskou? Jeďte, svítí vám zelená.

A co děti?
Ožehavé ženské téma, a není tak docela pravda, že se mu muži vyhýbají obloukem. Pokud má naprosto jasnou představu dvou stylově oblečených chlapečků učících se tenis, nebo ještě lépe golf, budete to mít hodně těžké. Je to zábavné, ale moc prostoru vám to nedává. A právě v otázce dětí by to tak mělo být. Ideální stav: zeptá se nejdříve vás a nechá vás mluvit. Ví, že potomstvo chce, přesnější obrázek si ovšem chce udělat až s partnerkou.