Co na něj řeknou jeho boty

Věříte tomu, že boty o jejich majitelce hodně řeknou? Že podle nich poznáte, jestli sleduje módní trendy, jestli je sebevědomá a ráda na sebe strhává pozornost, nebo jestli je jí její zevnějšek tzv. úplně volný? Pak by se ta samá hra měla dát hrát i u mužů. Zkusili jsme to. Vaše zkušenosti ale můžou být úplně odlišné. A nebo také ne.

Tenisky
Říkejte jim kecky, tréninkové boty, tenisky, pokaždé to budou sportovní boty. Pokud je nosí šestnáct hodin denně sedm dní v týdnu, pak je blázen do sportu nebo chce vypadat jako blázen do sportu. Nebo – a to je možná horší – nemá vysoký budget.

Polobotky
Má rád peníze. Věci jako pojištění, zlatá kreditní karta, bankovní systém apod. Je seriózní. Ale pozor – pokud je nosí k modrým sportovním džínám, neví nic o módě, a co hůř, příroda mu do vínku nenadělila vkus. Pokud je nosí k byznys kalhotám, pak je to zřejmě kus chlapa.

Mokasíny
Často se směje a je s ním zábava. Je to moderní typ, zřejmě si občas něco přečte o módních trendech, a možná je to dokonce módní bloger. Dnešní doba ho označuje za zženštilého.

Kovbojské boty
Pokud pracuje na farmě, dáváme 8 bodů z 10. Pokud je country zpěvákem, pak 9 z 10. Ale pokud je zaměstnancem pojišťovny, je to absolutní propadák. Tenhle typ je mírně řečeno outsider.

Biker boots
Skvěle líbá, umí několik jazyků, v garáži má zaparkovanou motorku, a i když na to nevypadá, je neskutečně milý. Uvědomujeme si to – takový neexistuje. I proto takové pánské boty na českých ulicích nepotkáte.

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA