Výhody života singles

Že nemáte přítele, přestalo být handicapem. Něčím, za co se musíte stydět a co musíte držet pod pokličkou. Často je tomu právě naopak. Do světa čím dál víc žen křičí, že jsou samy a že se jim to tak líbí. A že život singles má řadu výhod.

Výhoda č. 1: Na prvním místě jste VY
Pro příklad – jedno obyčejné ráno. Po probuzení si vždycky ráda pouštíte naplno hudbu a tančíte v pyžamu po bytě. Můžete, nikoho nerušíte. V koupelně půl hodiny zkoušíte drdol, který jste viděla na YouTube. Můžete, nikoho nezdržujete. Na brunch si obléknete mrkváče. Můžete, nikdo to nebude kriticky komentovat.

Výhoda č. 2: Na otázku „K tobě, nebo ke mně?“ můžete říct „Ke mně! A vezmi s sebou kamaráda.“
Singl život pro většinu znamená fázi nezávislého sexu. Můžete zkoušet, co vás baví a napadne. Váhání, strategie, manipulace, to vše jste přenechala zadané kamarádce. Limity v podstatě neexistují. Střídáte role, polohy, místa i partnery.

Výhoda č. 3: Seznam přátel, kterým můžete zavolat ve tři ráno, láme rekordy
Neříkáme, že neexistují výjimky, ale většinou máte jako singl víc kamarádek a kamarádů než ženy v páru. Vysvětlení? Je za tím spousta času a energie, které můžete přátelům věnovat. Přiznejme si to všechny, singl kamarádky jsou ty nejlepší.

Výhoda č. 4: Po kariérním žebříčku stoupáte výš a výš
Víkendová školení a konference pro vás neznamenají problém. Stejně jako roční stáž v Londýně. Na rozdíl od zadaných kolegyní – těm se buď nechce, nebo řeší to, co na to řekne partner. Dřív nebo později si vašeho elánu do práce někdo všimne.

Výhoda č. 5: Vrcholná kondice
Texasané sledovali v letech 1972 až 2003 milion Američanů a zjistili, že singles jsou zdravější a v lepší kondici než lidé v dlouhodobých vztazích. Vysvětlení je nasnadě: Svobodní jsou aktivnější, a protože se víc soustředí na sebe a na to, jak vypadají, mají mnohdy zdravější životní návyky.

EBC promo