REKLAMA

4 způsoby, jak říct světu, že jste zasnoubená. Zn. ORIGINÁLNĚ

REKLAMA

Fotek, na kterých své majitelky hrdě ukazují zásnubní prstýnky, je na Facebooku nepočítaně. Přitom svým blízkým můžete tu novinku oznámit i jinak. Originálně, jinak než ostatní. Zásnuby přece za trochu námahy stojí.

Karaoke
Zprávu o tom, že jste zasnoubená, můžete světu zazpívat. Nejdříve své nicnetušící nejbližší pozvěte do karaoke baru. Těsně před výstupem nasaďte prsten a se svým nastávajícím se chopte mikrofonu. Zpívat můžete songy jako White Wedding nebo Going To The Chapel of Love.

Video
Natočte krátké video. Můžete ho pojmout vtipně nebo jako hádanku. Představte si třeba pomalý záběr na zásnubní prstýnek ležící na vašem stole nebo na vás, jak vcházíte do svatebního salonu.

Triko s nápisem
Máte čerstvě po zásnubách a za pár dnů se chystáte na večírek s přáteli? Nechte si na tričko natisknout nápis „Budoucí paní Nováková“ (či Peroutková, Černá, Tichá…). Ve správný čas si pak u stolu svlékněte svetr. Bude to zábava.

Obrázek
Pokud si myslíte, že Facebook by bez fotky vašeho zásnubního prstýnku přestal do několika dnů existovat, pojměte to alespoň trochu jinak než ostatní. Od čeho je tu photoshop! Vyfoťte prstýnek a hrajte si. S barvami, pozadím, velikostí, přidejte koláž ze společných fotek se svým nastávajícím… Možností je nekonečně.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA