5 nejlepších párů bot na svatební den

1. Jimmy Choo
Páskové platformy na čtrnácticentimetrovém podpatku z hadí kůže jsou sice lehce extravagantní, ale je to přesně ten typ bot, které po svatebním dnu rozhodně pod postel nekopnete. Dokonale budou vypadat i k čemukoli jinému než jen ke svatebním šatům.
Za 550 eur prodává Net-a-porter.com.

 
Oscar de la Renta

2. Oscar de la Renta
Saténové lodičky s jednoduchou mašlí jsou vynikající volbou pro velmi tradiční obřad. Kdyby si Michelle Obama znovu brala svého muže, určitě by to bylo v těchto botách.
Za 520 liber prodává Brownsfashion.com.

 
Boutique 9

3. Boutique 9
Elegantní páskové boty z ušlechtilého saténu ve smetanovém provedení jsou perfektní volbou, pokud vám cena předešlých tipů vzala dech. Vypadají skvěle a jsou za hubičku.
Ve smetanové a černé variantě prodává Endless.com za 83 dolarů.

 
Louboutin Tsarouchi

4. Louboutin Tsarouchi
Není lepší příležitosti, kdy zainvestovat do ikonických rudých podrážek, než je svatební obřad. Vězte, že v těchto deseticentimetrových krasavicích s bílými karafiáty na špičce budete nejkrásnější nevěstou všech dob.
Za 995 dolarů prodává christianlouboutin.com.

 
 Miu Miu

5. Miu Miu
Páskové platformy v barvě nude jsou uhrančivě krásné – zásluhou minimalistického tvaru a podpatku ze skleněných křišťálů. Díky své barvě se hodí v podstatě k jakýmkoli šatům a budou vypadat perfektně i na afterparty. Za 595 dolarů prodává Net-a-porter.com.

REKLAMA