Beauty tipy pro nevěsty

Leskne se vám pleť? Několik týdnů před svatbou zredukujte příjem cukrů a mléčných výrobků. Zaměřte se naopak na zdravé tuky, které najdete třeba v olivovém oleji, vlašských ořeších nebo v avokádu. Nezapomeňte svou pleť také dostatečně hydratovat – pijte hodně vody a kupte si dobrý hydratační krém. To, že se vám pleť mastí, je dost možná způsobeno hlavně tím, že je dehydratovaná. A v den D? Mějte při ruce sací ubrousky na pleť, třeba ze Sephory.

Dostatečným přísunem tekutin se vyhnete i váčkům pod očima. „Zkuste také namočit vatové tamponky do růžové vody, vychlaďte je v ledničce a použijte je den před a ráno před svatbou,“ radí Sarah Chapman, londýnská expertka na krásu.

Co se líčení týče, podle vizážisty značky Chanel Matta Wrighta „byste o svatebním dni měla vypadat jako nejlepší možná verze vás samotné“. Nesnažte se proto váš look nijak zásadně měnit, beztak byste se cítila nesvá. Jednoduše doveďte k dokonalosti svůj běžný slavnostní make-up. Pokud chcete, aby vaše líčení vypadalo dobře i na fotkách, nebojte se barev. Při fotografování se vaše pleť může zdát světlejší – použijte proto dostatečné množství tvářenky a orámujte oči linkou. Amanda Bell doporučuje váš svatební make-up na zkoušku vyfotografovat. Ještě před premiérou tak zjistíte, která verze líčení vypadá na fotkách nejlépe.

P.S. Použijte voděodolnou řasenku, nezapomeňte zvýraznit obočí a všechno zajistěte make-up fixátorem. Připravena?

zdroj: www.elleuk.com

EBC promo