Jak nikdy nedostat pozvánku na svatbu

Jít na svatbu je pro vás stejně zábavné jako sledovat televizní přenos automobilových závodů? Pak se této akci obloukem vyhněte. K tomu vám pomůže šest dobře mířených poznámek, které vám zaručí, že se ve vaší poštovní či e-mailové schránce žádná svatební pozvánka neobjeví. Jejich kombinací máte vlastní vítězství v kapse.

1) Postěžujte si nahlas a zřetelně před budoucí nevěstou či ženichem, kolik peněz dnes stojí jít na svatbu. To není jen svatební dar, ale i nové šaty, boty, doprava apod.

2) Zeptejte se nevěsty, kolik kil chce před svatbou ještě zhubnout.

3) Svěřte se co nejvíce lidem kolem nevěsty s tím, že si nemůžete vzpomenout, kde přesně jste byla na poslední svatbě. Byla jste totiž opilá pod obraz.

4) Zeptejte se ženicha, který z jeho dobrých přátel by byl k mání na jednu noc.

5) Hned od začátku příprav vytrvale bombardujte nejen nevěstu, ale i její rodinu a přátele skvělými zprávami z vašeho života. Jednoduše strhávejte pozornost na sebe.

6) Řekněte nevěstě, že si nejste jistá, zda na její svatbu budete moct dorazit. Důvod? Vyberte si – přihlásila jste se do kurzu sanskrtu, daňové přiznání si letos chcete udělat opravdu s předstihem nebo jste si zaplatila víkendový seminář úvodu do meteorologie.