REKLAMA
REKLAMA

Manolo Blahnik o svatebních botách Kate Moss

V záři reflektorů během svatby britské topmodelky Kate Moss stály přirozeně šaty od Johna Galliana. O nic méně krásné byly ale i její boty. Vzešly z dílny slavného Manola Blahnika, o jehož střevíčcích všechny sníme od prvního dílu Sexu ve městě. Kate se tenhle sen splnil. Pětinásobně.

Manolo vytvořil pro Kate sandálky Godichefac přesně podle jejích představ. „Dělali jsme je pětkrát, aby vypadaly tak, jak chtěla,“ říká Blahnik. Měly na sobě křišťály a uvnitř modré vložky. Blahnikovi zaměstnanci na jejich finální podobě údajně pracovali celou noc. „Moji lidé jsou ti nejlepší pracovníci, nevím, co bych si bez nich počal,“ dodává Manolo Blahnik. Kateiny boty dorazily den před svatbou a modelka byla zřejmě spokojená. Manola Blahnika dokonce pozvala i na samotnou svatbu. Podle jeho slov byla „zkrátka božská“.
O tom, že si Kate výběrem bot zpočátku nebyla jistá, nicméně svědčí fakt, že měla v zásobě ještě dvoje boty od Christiana Louboutina. To samozřejmě chápeme – Louboutin, nebo Blahnik? Těžká volba.

Svatební boty Kate Moss

zdroj: www.dailymail.co.uk

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA