Něco modrého pro nevěstu? 8 zábavných nápadů

Co musíte mít ve svůj svatební den? Vedle ženicha po boku i něco starého, nového, půjčeného a něco modrého. Je to tradice, která nás baví, a hlavně – která se dodržuje. Modrá se nosí už od pradávna, má symbolizovat lásku, skromnost a věrnost. Každá druhá nevěsta to řeší modrým podvazkem. Ale chcete být každá druhá? Zkuste to jinak.

1. Boty. Vkročte do nového života s lodičkami v barvě námořnické modré. Stane se z vás nevěsta tak trochu à la Vivienne Westwood.

2. Modrý safír na prstě měla i Kate Middleton. Pokud nejste ‚prstýnkový typ‘, zkuste brož nebo náušnice. S bílou na šatech si budou rozumět.

3. Květina. I ta se počítá. Nechte si uvinout pugét z hortenzií nebo chrp.

4. Tetování. Napořád nebo jen na čas. Jak chcete. Ale ať je na něm modré srdce, modrý delfín, nebo modrý anděl. 

5. Spodní prádlo. Proč jen podvazek! Svatební šaty neprosvítají, můžete pod ně klidně obléct modrou podprsenku i spodní kalhotky.

6. Ozdoba do vlasů. Dlouhé modré pero měla ve vlasech i jedna z nejslavnějších nevěst všech dob – seriálová Carrie Bradshaw. Ať už měla důvody jakékoli, vypadalo to skvěle.

7. Kapesník. Místo nudných papírových si do své kabelky schovejte modrý látkový. Třeba s vyšitým datem vaší svatby (co jste zvládla na základní škole, zvládnete i dnes).

8. Lak na nehty. Pokud nemáte otevřené lodičky, pak ho na prstech u nohou nikdo neuvidí.

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA