REKLAMA

Nejlepší hlášky z královské svatby

REKLAMA

Vypadáš nádherně,“ zašeptal William své nastávající do ouška, když ji poprvé uviděl ve svatebních šatech. Ačkoli tato důvěrná slůvka měla patřit jen Kate, ví o nich momentálně i celý zbytek světa. Ze rtů mu je odečetla Tina Lannin.

William ale není žádný britský suchar a neomezuje se jen na sladká vyznání. Umí si dělat i legraci. Jeho ironický komentář o tom, že přece „chtěli mít jen malou rodinnou oslavu“, který utrousil směrem k otci nevěsty, nás opravdu pobavil. Na svatbě bylo asi dva tisíce hostů, po celém světě ji pak sledovaly zhruba dvě miliardy lidí. Evidentně jim původní záměr moc nevyšel.

Z duše nám mluví i rádoby šachový komentář „šach mat, Kate – skolila jsi krále“, který se ozval z aplaudujícího davu. Máme stejný názor. Škoda, na nás zbyli zase jen pěšáci.

Kate svým účesem údajně způsobí zánik vlasových žehliček. Alespoň podle kadeřníka Andrewa Bartona: „Kate tím, že měla vlasy tak, jak je měla, právě zabila vlasové žehličky. Teď je to všechno o nejlepším příteli ženy – vlasových natáčkách.“ A má pravdu, princeznin superpřirozený účes chceme odteď všechny. Snad v něm budeme vypadat taky tak vznešeně.

Vtipné hlášky se ale netýkaly jen královské rodiny, redaktorka Clare Balding si například udělala legraci z Victorie Beckham: „Chudák Posh – hrozně se snaží nesmát se, protože nesnáší, jak vypadá její obličej, když se směje, ale hrozně se jí chce.“ A my se divili, proč je Victoria pořád tak vážná. Takže z estetických důvodů.

Celou událost trefně zakončil sám britský premiér: „My Briti jsme docela dost rezervovaní, ale když se rozhodneme, že do toho jdeme, tak do toho opravdu jdeme.“ A to je záviděníhodný povahový rys, co myslíte? William se rozhodl, že do toho opravdu půjde, a my držíme palce, ať mu to vydrží.

zdroj: www.telegraph.co.uk

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA