REKLAMA

Nezbytnosti pro zimní nevěstu

REKLAMA

Chcete opravdovou romantiku? Vdávejte se v zimě. Když budete mít trochu štěstí a napadne sníh, budete si připadat jako v pohádce. Navíc vám odpadnou některé nepříjemnosti letních měsíců – přeplněné radnice, vybrakované půjčovny šatů, vedro, dovolené příbuzných a známých.
Pro perfektní pohádkový look ale potřebujete několik nezbytných atributů ledové královny. Které to jsou? 

Kožíšek. Stačí bez rukávů pro přehození místo plédu, musí ale vypadat opravdu luxusně (což dneska zvládne i napodobenina pravé kůže). Třeba jako od značky Neiman Marcus. S bílou nešlápnete vedle, zkusit ale můžete i barevný. 

Rukavice. Máte šaty bez rukávů? Pořiďte si sněhově bílé rukavice s délkou nad lokty. Zahřejí a udělají z vás femme fatale. Najdete je na Shop Style

Šaty s rukávy. Pro letní měsíce se příliš nehodí, na sněhu ale vypadají skvěle. Nezdá se to, jenže i průsvitná krajka vás před zimou částečně ochrání. Skvělé jsme našli na Polyvore

Kabát. Bílý, doplněný o zajímavé detaily se hodí pro splývavé siluety svatebních šatů. Nenechá vás promrznout při přebíhání mezi focením.

Štuclík na ruce. Skvělá skrýš, která v pravé kožešině pozvedne i jednoduchý střih šatů. Koupíte ho třeba na Intermixonline.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA