Sólo pro nevěstu, část 2.

Na svatebních fotkách svou pleť nepoznáte.

L’INSTITUT GUERLAIN

Hýčkání luxusními produkty značky Guerlain a šikovné ruce certifikovaných terapeutů, to je péče v L’Institutu Guerlain. Nejvíce nás oslovila procedura Terracotta. Absolvovat ji v rámci předsvatebních příprav je skvělý nápad. Trvá dvě hodiny a pleť je po ní k nepoznání. Součástí tělového rituálu je revitalizační peeling od hlavy k patě nebo úžasná masáž olejem Terracotta Huile du Voyageur, která neuvěřitelně povzbudí tělo i duši. Proceduru korunuje uklidňující a osvěžující mlha Terracotta Eau Sous Le Vent. Pleť je po ní zářivá, oživená, sametově hebká se zlatavými nádechem a krásně provoněná.
Procedura Terracotta, obličej a tělo, 120 min., 4300 Kč

V nabídce L’Institutu nás dále zaujala speciální ošetření pro oční okolí nebo péče o krk a dekolt. Před svatbou se mohou hodit, na jemné a citlivé pleti v okolí očí se stres projeví rychle. Péče o oční okolí trvají 45 minut a stojí 1950 Kč, speciální je 2290 Kč. Péči o krk a dekolt si můžete přiobjednat k pleťovým ošetřením a stojí 950 Kč nebo 1050 Kč.
Běžné konzultace s vizážistou a líčení (90 min.) vás tu přijdou na 3100 Kč. A líčení pro den D? „Svatební líčení stojí 4300 Kč a skládá se ze dvou částí – konzultace a zkoušky (60 min.) a samotné aplikace (60 min.). Líčení probíhá v našich prostorách. Ideální je se na něj objednat alespoň týden před svatbou,“ vysvětluje majitelka L’Institutu Guerlain Alena Nastoupilová.
Líčení v den svatby můžete spojit s vytvořením účesu, manikúrou, pedikúrou a dalšími procedurami.

L’Institut Guerlain, Dlouhá 704, 705/16, Praha 1, tel. 227 195 330–1, www.guerlain-linstitut.cz

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA