REKLAMA
REKLAMA

Sólo pro nevěstu, část 3.

FAnn BEAUTY CENTRUM BRNO

Budoucí nevěsty zde mají největší zájem o tato ošetření: Hydratační ošetření pomocí plátů (1390 Kč), Ošetření pomocí bělicích náplastí (1590 Kč), Bělicí ošetření (590 Kč) a o Vitalité otiskovou masku (1290 Kč).
Hydratační ošetření pomocí plátů dokonale rozzáří obličej, zbaví pleť žízně a viditelně ji omladí. „Pleť obličeje rázem vypadá, jako by nachytala vodu. Je na pohled mladistvá a zdravá. Make-up na ní mnohem lépe vypadá,“ vysvětluje kosmetička Veronika Knappová.

Bělicí ošetření jsou žádaná mj. proto, že pleť v obličeji rozzáří a sjednotí. Líčení je na takto ošetřené pleti svěží a vydrží dlouho čerstvé.
„V rámci Vitalité otiskové masky se do pleti vpraví vitaminy A, C a E, obličej působí rozzářeně,“ popisuje Veronika Knappová.
Nabídka ošetření kosmetikou Matis Paris je široká, podrobnosti si prostudujte na webu. Péči o pleť můžete spojit s depilacemi všeho druhu, s úpravou a barvením řas a obočí. Ani slavnostní líčení není problémem. Za make-up zaplatíte 480 Kč (samostatně i v rámci ošetření).

Máte-li zájem o ošetření pleti i svatební líčení zároveň, volejte měsíc dopředu.

FAnn Beauty Centrum, nám. Svobody 4, Brno, tel. 542 221 451, 604 905 213, www.fann.cz (sekce kosmetické salony)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA