REKLAMA
REKLAMA

Stejné šaty na královské svatbě? Kate vs. Grace Kelly

Když si v roce 1956 slavná hollywoodská herečka a ikonická kráska Grace Kelly brala monackého prince Rainiera III., skandující dav okouzlila bílými šaty s nabíranou sukní a topem z hrubé krajky. Šaty s decentními dlouhými rukávy a zapínáním ke krku doplnila prostým závojem s ozdobnou čelenkou. Ani svatební pugét nebyl extravagantní. Jen prostá kytice konvalinek… Nepřipomíná vám to někoho? Ano. V podobném modelu se na konci dubna provdala za anglického prince Kate Middleton.

Graceinu krásnou róbu navrhovala slavná hollywoodská kostymérka Helen Rose, Kateinu zase kreativní ředitelka značky Alexander McQueen Sarah Burton. Zatímco šaty monacké princezny švadleny tvořily šest týdnů, příprava Kateiny róby zabrala několik dlouhých měsíců. Z důvodu obavy úniku informací byl totiž pracovní tým velmi úzký.

Je to vše jen náhoda, nebo se Kate na jeden den záměrně převtělila v Grace? Ať tak či onak – obě byly krásné a vypadá to, že když si, milé dámy, budete brát prince, krajka a konvalinky jsou must-have!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA