Svatba Kate Moss očima Terryho Richardsona

Ještě než manželský pár po třídenní svatební party, která se konala v Cotswalds, nastoupil do helikoptéry a pompézně odletěl, stihla nevěsta Kate Moss vyděsit všechny milovníky módy. Nečekaně skočila ve vintage svatebních šatech John Galliano do bazénu. Tím po svém odstartovala své líbánky. Informace, kde je budou trávit, není žádným tajemstvím. Ani to, že to bude opět ve velkém stylu.
Příštích několik měsíců procestují řadu destinací po celém světě, namířeno mají do Timbuktu v Mali, Alžírska, saharské pouště, Thajska či Karibiku. Teď se na veřejnost dostala zpráva, že sir Philip Green půjčil manželům svou obrovskou jachtu a šušká se o tom, že se na ní hrdličky chtějí celé dva týdny plavit po Středozemním moři. K tomu se už ale jejich mluvčí odmítl vyjádřit.
Ještě před velkou událostí měla Kate spoustu práce s focením nové podzimní kampaně značky Mango. Za fotoaparátem nestál nikdo jiný než guru fashion snímku, slavný Terry Richardson. Není proto divu, že právě on zdokumentoval i celou svatbu. Jeho první neretušované snímky si teď prohlédněte v naší galerii.

EBC promo