REKLAMA
REKLAMA

Svatební desatero Very Wang

V pohádkových šatech od Very Wang se vdala spousta nejslavnějších celebrit jako třeba Victoria Beckham, Kate Hudson, Jennifer Lopez nebo nejčerstvěji Chelsea Clinton. A díky modelům z cenově dostupnějších kolekcí i zástupy pozemských smrtelnic. Světová autorita a odbornice na svatební módu prozradila desítku nejcennějších rad. A věřte, že přesně ví, o čem mluví.

1. Očividný pocit pohodlí nevěsty je nesmírně důležitý. Pokud budete vypadat stejně dobře, jako se budete cítit, doslova budete zářit sebevědomím.

2. S rozmyslem si určete typ svých svatebních šatů. Míry, tvar, velikost, zdobení a další faktory nezávisejí pouze na tom, kde se svatba koná, ale i v jakou denní dobu a za jakého počasí. Není to jenom o tom, jak na vás vypadají.
V létě často vítězí tyl. V zimě naopak složité vrstvení látek a našívání korálků. Samozřejmě to není pravidlem.

3. Je opravdu důležité naplánovat celý svatební model – šaty, pokrývku hlavy, kytici a boty. K tomu všemu ještě líčení a účes. Mnoho dívek vynaloží veliké úsilí při výběru šatů a poté už se moc nezabývá zbylými částmi outfitu a zapomíná například na vlasové doplňky. Vždyť smysl pro detail je základ. Na diadém nebo baret může být už pozdě.

4. Nechte uvázat raději jednoduchou kytici. Výrazná, složitá nebo veliká odvrací pozornost od šatů.

5. Délka sukně je klíčová. Příliš dlouhá je zrádná. Vpředu by měla plout pár centimetrů nad zemí. Správně by si nevěsta neměla šaty vůbec nadzvedávat. U dlouhých šatů se ujistěte, že nejsou vidět boty.

6. Make-up je další věc, kterou je třeba dokonale promyslet. Klidně jen výrazná červená rtěnka s bílými šaty. Ne, nejsem blázen. Pokud jste nikdy nenosila modré či fialové oční stíny nebo zlaté třpytky, proč byste je měla na svatbu? Nedělejte ze sebe líčením někoho jiného, jinak budete vypadat jako byste byla v přestrojení. To je nesmírně důležité. Stejné je to s vlasy. Kadeřníci mají tendenci vytvářet různobarevné a hodně komplikované účesy. Zvláště z pinetek.

7. Přiznávám, že dávám přednost méně okázalým botám. Můžou být módní a luxusní, ale nutně přece nemusí. Stačí, když budou něčím působit svatebně. Líbí se mi boty na podpatku se zakulacenou špičkou. Posázené křišťály Swarovski rozhodně nejsou nic pro mě. Nemyslím si, že chcete zrovna obuví vzbudit u oltáře rozruch. Střevíčky zvané kitten heels (podpatky měří kolem 5 centimetrů nebo méně) obujte, pokud je ženich menší. V opačném případě výškový rozdíl dorovnáte díky platformám.

8. Je stejně tak důležité mít barevné fotografie jako černobílé. Jsou totiž šik a nadčasové. Kratší, svižně sestříhaný profi videozáznam také později potěší.

9. Jakmile se oblečete do šatů, buďte hodně opatrná. Může se stát cokoli, osud je prevít. Pak už to nikdo nenapraví. Zažila jsem situaci, kdy si nevěsta na šaty obtiskla rtěnku, když je oblékala přes hlavu. Všichni s barevnými nápoji nebo například s make-upem ať se drží od modelu dál.

10. Vychutnejte si ten moment. Novomanželé mají tendenci ihned po skončení ceremonie spěchat uličkou. Nejsem si jistá, čím to je, asi úlevou? Mějte na paměti, že hosté vám v průběhu obřadu koukají většinu času na záda. Dalo spoustu práce vše naplánovat a připravit, tak si udělejte chvilku. Ať si vás prohlédnou v krásných šatech.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA