Svatební šaty do 12 000 Kč

Pokud jste se narodila pod šťastnou hvězdou a objevila jste dostupnou půjčovnu svatebních šatů, ve které se nezastavil čas v roce 1996, pak nemusíte číst dál. Šaty, v nichž půjdete k oltáři, už zřejmě máte. Ty ostatní nevěsty zřejmě po okolí hledají šikovnou švadlenu. Bez úspěchu? Pak je tu poslední a možná ta nejlepší možnost. Koupit si svatební šaty v obchodě. A kde jinde byste měla lovit než na internetu. Nabídka velkých e-shopů s módou je úžasná. Šaty romantické, retro, minimalistické, krajkové, krátké, dlouhé… pokaždé ale stylové. Bloomingdales, Macy’s, J. Crew i jiní doručují zboží až do Česka (nebo velmi brzy budou). Když vám model nepadne, můžete ho poslat zpátky, odkud přišel. A hledat dál.

Jaký na to potřebujete rozpočet?
Ceny svatebních šatů začínají zhruba na 2 tisících korun a šplhají se samozřejmě do nedohledných výšin. To když propadnete šatům od Very Wang, Mathewa Williamsona nebo Lanvin. E-shopy se vyplatí sledovat v době slev. Pak potřebujete jen kapku štěstí a vdávat se budete třeba v modelu od Proenza Schouler za 9000 Kč nebo v sexy minišatech od Gucci za 11 000 Kč.

Chcete ukázku toho, co v zahraničních internetových obchodech můžete najít? Podívejte se do naší fotogalerie. Vybrali jsme do ní svatební šaty v přepočtu do 12 000 Kč (nepočítáme poštovné) z e-shopů Shop.nordstrom.com, Jcrew.com, Bloomingdales.com, Macys.com, Shopbop.com, Houseoffrase.co.ukMonsoon.co.uk a Bhldn.com.

Svatební šaty do 12 000 Kč