Tajemství dokonalé svatby?

Znáte to. Když ucítíte lahodnou vanilku, dostaví se vzpomínky. Někomu připomene pečení cukroví, jinému nedělní oběd u tchyně. Jiný si zas vzpomene na určité místo, chvíli nebo člověka. S vůní Nivey se vám vybaví zimní dovolená, s vůní Trésoru od Lancômu třeba vaše vysoká. Funguje to spolehlivě. Proto je škoda nepoužít stejný trik i na vlastní svatbu. Kdykoli pak budete chtít, určité aroma vám vyvolá živé vzpomínky na svatební den.

Napadá vás, že si tedy pořídíte nový parfém? Proč ne, držíme se hesla: parfémů není nikdy dost. Jenže co s ním uděláte po svatbě? Přestanete ho používat, aby se vám jeho vůně nespojila s jiným okamžikem? Na to je ho škoda. Lepším řešením je výběr vonné svíčky. Jemné, čisté, noblesní. Svíčky stvořené pro svatební den.

Takovou nabízí např. značka Yankee Candle. Jmenuje se Wedding day. Voní intenzivně, ale nevtíravě, po bílých květinách a ovoci. Tak jako všechny ostatní svíčky Yankee Candle je i ta svatební vyrobena z parafínu nejvyšší kvality, z ručně rovnaného bavlněného knotu a přírodních vonných olejů.

Prodává se ve více variantách: jako vosk do aromalampy (45 Kč) nebo jako klasické svíčky (150 hodin za 640 Kč, 90 hodin za 500 Kč, 40 hodin za 320 Kč). Všechny koupíte od dubna na www.yankeesvicky.cz.

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA