Tajemství perfektního novomanželského polibku

V životě je několik zásadních polibků, které si chceme pamatovat navždy – první pusa s klukem, první pusa s tím pravým a také první novomanželský polibek. A jelikož je to vždy poprvé, býváme často nervózní. Z momentu, který jsme si chtěli pamatovat navždy, se snadno může stát chvíle, kterou budeme chtít vymazat z paměti. Jak tomu předejít?

1. Nepřibližujte se příliš rychle
Jste nervózní, všichni se dívají a vy to prostě chcete mít rychle za sebou. Co se stane? Srazíte se zuby a vaše ústa vydají divný mlaskavý zvuk hodný spíše boxerského ringu než svatebního obřadu. Dejte si proto načas, usmějte se na sebe a pomalu začněte přibližovat ústa. Všechno pak půjde jako po másle.

2. Postavte se blízko sebe
Ačkoli při tanci by mezi vámi měl být jistý rozestup, u prvního novomanželského polibku to neplatí. V předklonu a s vyšpulenými rty budete vypadat komicky. Stoupněte si proto blízko sebe.

3. Zavřete oči
Myslete na publikum. Tenhle polibek uvidí desítky očí a určitě sama víte, jak divně vypadá pár líbající se s otevřenýma očima. Ušetřete vaše hosty tohoto nepříjemného pohledu a nabídněte jim romantickou scénu jako z té nejlepší hollywoodské love story.

4. Dělejte něco s rukama
Pokud nechcete vypadat jako středoškoláci hrající Romea a Julii na školní akademii, nenechávejte své ruce viset volně podél těla. Neměli byste vypadat, jako že vás k polibku někdo donutil, naopak. Rukama se přirozeně dotkněte partnerova těla, on vás může chytit kolem pasu, případně se můžete chytit za ruce navzájem. Zapomeňte ale na příliš intimní doteky – budou tam přece i babičky!

5. Pozor na nos
První novomanželský polibek si rozhodně nenacvičujte, přišli byste tak o onen kouzelný moment. Stačí, když se domluvíte na tom, na jakou stranu nakloníte hlavu. Vyhnete se tak poněkud trapné srážce nosem.

6. Zvolte správnou míru
Letmý polibek, který dáváte pratetě na čelo, si váš manžel určitě nezaslouží. Zároveň se ale vyvarujte dvacetivteřinové ‚ocucávací‘ scénky. Pro zjednodušení se držte pravidla: ‚Not porno tongue. Church tongue.‘

zdroj: www.glamour.com