Velký souboj slavných nevěst

Přišel čas na srovnání svatebních šatů, které nás v poslední době bavily. Preferujete spíš vílí róbu, ve které se vdávala Kate Moss, nebo byste raději oblékla královské šaty Kate Middleton? Hlasujte!

První kandidátkou je již zmíněná Catherine, vévodkyně z Cambridge, neboli Kate Middleton. Princeznovským šatům značky Alexander McQueen trochu ubral kredit fakt, že na jejich podobu se zatajeným dechem čekala polovina světa. Zavděčit se všem nebylo možné. S odstupem času ale v redakci ELLE.cz slaví velký úspěch. Baví nás zejména krajkové řešení dekoltu a rukávů. A vás?

Kate Middleton

Další horkou kandidátkou je Kate číslo dvě, tedy Kate Moss. Něžné šaty od Johna Galliana modelce prostě sedly – nic moc načechraného a přeplácaného, jen ať vynikne přirozená krása. A trefa do černého? Katein závoj. Nádhera.

Kate Moss

Do výběru jsme nemohli nezařadit Dylan Lauren, dceru slavného Ralpha Laurena. Vdávala se totiž ve skvostných šatech à la mořská panna z dílny vlastního tatínka. Evidentně si na nich dal záležet. My bychom takového šikovného rodiče brali všemi deseti.

Dylan Lauren

V záplavě dlouhých šatů nemůžou chybět jedny kratší. I když ty, ve kterých se vdávala Anja Rubik, mají vzadu nekonečnou vlečku. Šaty z dílny Emilio Pucci doplnila o objemný závoj, bez něj by to prostě nebylo ono. Troufla byste si na ně?

Anja Rubik

Na konec malý podvod – není to nevěsta, ale na svatbě byla a na sobě měla v podstatě svatební šaty. Kdo? Pippa Middleton. Sestra o něco slavnější Kate se na královské svatbě ukázala v šatech, které mnohdy vzbuzovaly větší obdiv než ty Kateiny. Proto jsme si je dovolili do našeho výběru zařadit. Chcete je?

Pippa Middleton

Nebo máte jiné favority?

EBC promo