Vera Wang a kolekce snubních prstenů

Před pár dny snad nejslavnější návrhářka svatebních šatů současnosti Vera Wang kývla na nabídku spolupráce s klenotnictvím Zales. V nejbližší době společně uvedou debutovou kolekci snubních prstýnků s výstižným názvem Love. Od října letošního roku bude k dispozici v pěti stech obchodech po celé Severní Americe a také on-line v e-shopu na www.zales.com.

Vera Wang žije naplno svůj jedinečný americký sen. Jsme naprosto fascinováni jejím obrovským úspěchem a myslíme si, že dost podobně na tom jsou i naši zákazníci. Vera se s cílovou skupinou lidí dokáže dokonale shodnout,“ řekl generální ředitel klenotnictví Zales Theo Killion. „Dlouho jsem hledala maloobchodního partnera, který by se mnou sdílel názor na kvalitu, design i filozofii. Na Zales tento popis dokonale sedí,“ řekla na oplátku návrhářka.

Vera Wang a Zales

Kolekce šperků nabídne více než padesát druhů snubních prstenů se safírovým nápisem Love, jejich vnitřní stranu pak bude zdobit logo Very Wang. Prsteny vyrobené ze 14karátového zlata se mají lišit v množství použitých drahokamů. Ceny se budou pohybovat mezi 650 a 2000 dolary. A protože Vera je známou perfekcionistkou, pro novou řadu exkluzivně navrhla i obal v podobě kulaté semišové krabičky.

EBC promo