Virtuální líčení

Ještě jste o virtuálním líčení neslyšela? Jde o vychytávku, díky které na sobě můžete vyzkoušet, cokoli si zamanete, aniž byste se musela trápit před zrcadlem a utrácet spoustu peněz za dekorativní kosmetiku. Takzvané virtual makeovery jsou doslova našlapané vším, na co si vzpomenete. Jsou v nich nahrané snad všechny odstíny make-upu, tvářenky, očních stínů, rtěnek nebo lesků na rty. Nechybějí samozřejmě ani linky a řasenky. Tím všechny možnosti virtuálního zlepšováku nekončí. Můžete si tu vyzkoušet i nový účes. Z obsáhlé databáze hairstylů, kde jsou nahrané i účesy celebrit, si jistojistě vyberete.

Makeoverů je na internetu spousta. Podle nás je nejlepší TAAZ. Nabízí totiž celou škálu kosmetických produktů od světoznámých značek, jako jsou třeba Dior, Givenchy, Guerlain, Yves Saint Laurent nebo Benefit. Když budete s výsledkem spokojená, dostanete i seznam s vypsanými cenami všech produktů, které jste použila. Můžete tak nakupovat najisto. Virtuálně se můžete nalíčit i na českých stránkách kosmetiky Mary Kay, kde je přednahraný i svatební look od vizážistů.

Zkoušet líčení můžete na vlastní i cizí tváři. Nezapomeňte mít na fotce stažené vlasy dozadu, abyste mohla zkoušet i účesy. Teď už nezbývá nic jiného než začít a užít si tu srandu!

Který se vám líbí víc? TAAZ nebo Mary Kay?