REKLAMA

10 slavných párů o lásce a svém vztahu

REKLAMA

Na Instagramu se to hemží desetitisíci fotek s hashtagy #relationshipgoals, #perfectlove nebo #dreamcouple. Opravdu taková láska existuje? Evidentně ano. Podívali jsme se na deset slavných párů, které mají i přes nápor veřejnosti a hlavně médií skvělý vztah a nebojí se to ukázat. Podívejte se, které z nich nás v ELLE inspirují a co o svém vztahu říká třeba George Clooney, Justin Timberlake, Beyoncé a další.

George Clooney o Amal

"Je to někdo, s kým rád trávím každou minutu dne a jsem pyšný na to, že s takovou osobou mohu žít. Nesmírně ji obdivuji za všechno, co dělá." 
2015, vysílání BBC

Justin Timberlake o Jessice Biel

"Jednou za čas se na ní zakoukám, když neví, že ji pozoruji a říkám si, 'I kdybych v životě už dělal jen špatná rozhodnutí, alespoň jedno dobré jsem udělal.'" 
2016, časopis People

Portia de Rossi o Ellen Degeneres

"Jsme nejlepší kamarádka, mluvíme o všem a nikdy si o ničem nelžeme, opravdu, ani o těch nejmenších věcech. Je jediným člověkem, se kterým jsem ráda za jakýchkoliv okolností." 
2016, magazín ET

Beyoncé o Jay Z

"Nebýt něj, nebyla bych tou ženou, kterou jsem. Je pro mě neuvěřitelnou oporou." 
2015, talkshow Oprah Winfrey

Kanye West o Kim Kardashian

"Byly doby, kdy jsme spolu ještě nebyli, ale já po ní toužil tak, že jsem i začínal uvažovat o kariéře sportovce." 
2016, show Kris

David Beckham o Victorii

"Je celá spousta důvodů, proč ji tolik miluji, ale ten největší jsou naše tři úžasné děti, které mi dala." 
2016, Davidův Instagram

Ryan Reynolds o Blake Lively

"Nejsem tolik na vyznávání lásky, ale když se nám narodilo miminko, nemohl jsem Blake přestat opakovat, jak moc ji miluji a že bych kvůli ní klidně nechal vzít život. Miluji ji víc, než jsem kdy cokoliv miloval." 
2016, talkshow Davida Lettermana

John Krasinski o Emily Blunt

"Mám pocit, jako že jsem vyhrál loterii. Moje žena je můj hrdina po všech stránkách. Zcela upřímně, inspiruje mě každým dnem více a více." 
2015, show Today

Barack Obama o Michelle

"Bez Michelle bych nedokázal nic. Ptala ses mě, kdo mě udržuje v klidu, v rovnováze. Je to právě ona... Nejenom, že byla skvělou první dámou, také je mojí skálou. Můžu se na ní ve všem spolehnout." 
2011, talkshow Oprah Winfrey

Dax Sheppard o Kristen Bell

"Je zcela mimo mojí ligu. Mám tip pro všechny muže: naučte se tancovat. Buďte vtipní a naučte se tancovat. Pak můžete získat i Kristen Bell." 
2014, show Queen Latifah

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA