5 tipů, kam nejít na první rande

1. Kino

Tady si toho určitě moc neřeknete. Budete mlčet a nervózně se kroutit v sedačce, přemýšlet nad tím, jestli ho chytnout za ruku, která bude pravděpodobně zpocená. A líbat se, když máte v puse zbytky popkornu? To asi není úplně ten nejlepší start.

2. Luxusní restaurace

Pokud nejste zvyklí do drahých a honosných restaurací chodit, nejspíš se tu nebudete cítit moc příjemně. Na večeři jděte někam, kde budete oba uvolnění, kde nebudete přemýšlet, kterou vidličku vzít do ruky a kde se zkrátka nebudete bát, že něco pokazíte. 

3. Tam, kde vás znají

Kdyby se vaše schůzka náhodou nepovedla, jistě bude lepší, když o ní nebude vědět moc lidí. Zvědavci vás navíc budou určitě neustále pozorovat a to na jistotě nikomu nepřidá.

4. Výlet 

Celodenní výlet do přírody nebo za kulturou je sice hezký nápad, pokud se ale z vašeho protějšku vyklube někdo, s kým chodit určitě nechcete (a to už dokonce ani na tomto výletě), bude se vám prchat dost špatně. 

5. K němu nebo k vám domů

Pustit si společně nějaký film a objímat se u toho na gauči, zní sice jako hezký plán na romantický večer, ale asi ne s klukem, s kterým jste možná předtím nestrávila ani hodinu v kuse. V cizím prostředí byste se navíc nemusela cítit příjemně. A pozvat ho k vám? Upřímně, chcete mu hned na prvním rande ukázat své soukromí a skončit s ním v posteli? Asi ne. (Pokud tedy nejde o George Clooneyho nebo třeba Johnny Deppa. V tom případě na bod 5. úplně zapomeňte!)